ست کردن لوازم آرایشی | مزایا و معایب ست کردن لوازم آرایش و خریده عمده آن

ست کردن لوازم آرایشی | مزایا و معایب ست کردن لوازم آرایش و خریده عمده آن
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/01/06

بسیاری از زنان به ویژه خانم های جوان ست کردن لوازم آرایشی را بسیار دوست دارند و برای این منظور اقدام به خردیده عمده لوازم آرایشی می کنند، در حال که ست کردن لوازم آرایشی ضرورتی همیشگی و دائمی ندارد و از طرف دیگر خرید عمده لوازم آرایشی هم کار درستی نیست و سبب خرید لوازم آرایشی بی کیفیت می گردد و یا قبل از اینکه بخواهید از آنها استفاده کنید، تاریخ مصرف آنها می گذرد.

امروزه ست کردن یکی از دغدغه های بسیاری از دختران می باشد، در جامعه به دخترانی مواجع می شویم که دوست دارند، همه چیزی از کفش و لباس گرفته تا لوازم آرایشی خود را ست کنند، چرا که بر اساس نظر و عقیده این دختران ست کردن لوازم آرایشی و با لباس و کفش و غیره سبب زیباتر و جذاب تر دیده شده انها می شود و موجب می شود که آنها در بین دوستان و آشنایان خاص به نظر به رسند و همچنین متفاوت باشند. به همین دلیل است که بسیاری از دختران هزینه های زیادی را صرف تهیه لوازم آرایشی شبیه به هم برای ست کردن می کنند تا بدین طریق بتوانند احساس درونی خود را ارضاء کنند و حس بهتری داشته باشند.

در حالی که ست کردن اگر که به نظر جذاب و جالب می آید و برای بسیاری شیرین و لذت بخش است ولی گاهی سبب دردسر و ناراحتی هایی را هم برای افراد به دنبال دارد، چرا که همیشه ست کردن لوازم ارایشی امکان پذیر نیست و یا اینکه ست کردن در همه جا مناسب و شایسته به نظر نمی رسد.

به همین دلیل بهتر است همیشه به دنبال ست کردن لوازم ارایشی خود نباشیم و هر گاه که نیاز شد و لوازم آرایشی خود را ست کنیم و به بهانه این که حتماً باید ست شود، هزینه های سنگینی را متحمل نشویم. گاهی بهتر است برای تنوع هم که شده از ست کردن پرهیز نمود و بر اساس میل و سلیقه خود عمل کرد و به اینکه دیگران چه می گویند و یا چه نظری خواهند داشت زیاد نباید اهمیت دارد.

ست کردن لوازم آرایشی | مزایا و معایب ست کردن لوازم آرایش و خریده عمده آن

علاوه بر این در کنار ست کردن لوازم ارایشی باید به سازگاری آن با پوست هم توجه کرد و لوازمی را تهیه کردن که برای پوست انسان مضر نبوده و استفاده از آن عوارضی به دنبال نداشته باشد، بر اساس نیاز هر کسی می تواند به مقدار متناسب از لوازم آرایشی تهیه کند.

لذا در زمان خرید لوازم آرایشی باید به فاکتورهای زیادی توجه کنید، توجه کردن تنها به ست کردن کار درستی نیست و باید به کیفیت آنها و سازگاری با پوست و میزان استفاده و همچنین عوارض مواد آرایشی توجه در و در زمان خرید بهترین ها را تهیه نمود تا از سلامتی و زیبایی خود بهتر مراقبت کرد.

خردید لوازم آرایشی کار جالب و سرگرم کنند و در عین حال سخت برای خانم ها می باشد، بسیاری از خانم ها از خردید لوازم آرایشی لذت می برند ولی وقتی به مغازه های آرایشی و بهداشتی می روند با سر درگمی و عدم توانایی انتخاب مواجه می شوند، از این رو، گلافه می شوند برخی دیگر از مردم وجود دارند که سعی می کنند لوازم آرایشی را کلی و در حجم بالا (عمده) بخرند که از این طریق هم برایشان ارزان تمام شود و هم اینکه به تعداد زیاد و یا مارکت های مختلف لوازم آرایشی داشته باشند، در حالی که این گونه خردید لوازم آرایشی اصلا توصیه نمی شود، چرا که اولاً لوازم آرایشی دارای تاریخ انقضاء می باشند و در صورت خرید عمده و فله بسیاری از آن ها قبل از استفاده تاریخشان منقضی می شود، در ثانی در خرید لوازم ارایش توجه به کیفیت آن به مراتب مهمتر از توجه به قیمت آن می باشد، چرا که این لوازم با پوست انسان و با زیبایی آن سر و کار دارد و در صورت بی کیفت بودن می تواند عوارض مختلفی را ایجاد نماید، در حالی که در خرید عمده امکان نظارت و بررسی کیفیت لوازم آرایشی وجود ندارد و بسیاری از این لوازم هم معمولاً کیفیت پایین دارند، که استفاده از آنها اصلا توصیه می شود.

ست کردن لوازم آرایشی | مزایا و معایب ست کردن لوازم آرایش و خریده عمده آن

بهتر است در خرید لوازم آرایشی زیبایی و سلامتی خود را قربانی قیمت ارزان آن نکنیم و لوازم آرایشی با کیفیت را بخریم. به همین دلیل توصیه می شود در خرید لوازم آرایشی بر حسب نیاز تهیه شده و از خرید اضافی و مازاد آن اجتناب شود، در خرید جزئی و تکی لوازم آرایشی خیلی بهتر می توان کیفیت و سلامت آن را کنترل کرد و از سالم بودن اطمینان حاصل نمود.

با تمام این مباحث اگر دوست دارید لوازم آرایشی را عمده و کلی بخرید از جاهایی این مواد و لوازم را تهیه کنید که می دانید کالاهای آن ها معتبر است و تحت کنترل وارد کشور شده و مجوز سلامت و بهداشت دارد. از خرید کالاهایی که به صورت قاچاقی و غیر مجاز وارد کشور می شوند اجتناب کنید و به این گونه لوازم آرایشی اصلا اطمینان نکنید و سلامتی خود را فدای قیمت پایین و طمع داشتن لوازم ارایشی زیاد کنید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 10

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 78
تعداد کل آرا: 3078
تعداد کل بازدیدها: 326466

نظرات کاربران

*
V
وجیهه ( 2019-03-26 12:05:32 )
بسیار عالی