سبزی آنلاین اینستا کارت | توزیع میوه در آمریکابه صورت اینترنتی Instacart

سبزی آنلاین اینستا کارت | توزیع میوه در آمریکابه صورت اینترنتی Instacart
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/22

این بدان معنی است که تحویل الکل Instacart اکنون در بیش از 40 میلیون خانه در ایالات متحده در دسترس است. این بخش خاص خدمات تحویل در طول سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است. تحویل الکل در Instacart برای اولین بار در حدود یک سال پیش ریخته شد. در مقایسه با خدمات تحویل که عمدتا الکل ارائه می دهند در حالی که رقیبان Postmates نیز شروع به عرضه نوشیدنی های الکلی در سال 2017 می کردند.

تعداد تحویل الکل در Instacart بیش از دو برابر نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. خرده فروشان که در خدمات تحویل الکل Instacart شرکت می کنند عبارتند از: Albertsons، Publix، Kroger، Beverage Depot Binny، Total Wine & More، BevMo! و دیگران.

لیست ایالتهایی که این سرویس در حال حاضر در دسترس است، شامل تگزاس، کنتاکی، کالیفرنیا، کانکتیکات، فلوریدا، ایلینوی، ماساچوست، میسوری، مینه سوتا، کارولینای شمالی، اوهایو، ویرجینیا، اورگان، واشنگتن و واشنگتن دی سی خدمات تحویل عمومی آن بیشتر بیش از 80 درصد از خانوارهای کشور. بیش از 300 شرکای خرده فروشی برای ارائه خدمات خود امضا کرده اند که اجازه می دهد تا Instcart از بیش از 20،000 فروشگاه مواد غذایی مختلف در شمال امریکا عرضه کند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 724
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 463
تعداد کل بازدیدها: 226452

نظرات کاربران

*