سامسونگ گلکسی تاشو 25 آوریل عرضه می شود | انتظارات به پایان رسید

سامسونگ گلکسی تاشو 25 آوریل عرضه می شود | انتظارات به پایان رسید
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

گلکسی اس 5 سامسونگ در T-Mobile 25 آوریل در دسترس خواهد بود . آیا گوشی های قابل انعطاف در آینده روند بزرگ بعدی موبایل خواهد بود؟ فرض ما این است که هنوز دیده می شود، اما ما باید به اندازه کافی پیدا کنیم که سامسونگ قصد دارد اسمارت فون خود را به زودی راه اندازی کند. در حقیقت، اگر شما علاقمند به استفاده از نرم افزارهای اولیه هستید، T-Mobile اعلام کرده است که در اوایل ماه آینده فروش Galaxy Fold سامسونگ آغاز خواهد شد.

برای مشخص شدن دقیق تر، حامل اعلام کرده است که گوشی در ماه می در ماه می در دسترس خواهد بود، اما برای کسانی که علاقه مند به خرید آن شخص هستند، انتظار می رود که این گوشی در فروشگاه در دسترس باشد 26 آوریل. T-Mobile به قیمت گذاری اشاره نمی کند و یا اگر برنامه ای برای بازپرداخت تلفن وجود داشته باشد، اما ما تصور می کنیم که ارزان نخواهد بود.

سامسونگ قبلا اعلام کرده است که این گوشی برای قیمت 1980 دلار فروخته خواهد شد. این باعث می شود که گران تر از سایر گوشی های هوشمند در بازار در حال حاضر باشد، هر چند ما فکر می کنیم که شما می توانید آن را به عنوان خرید یک گوشی هوشمند و قرص در همان زمان فکر کنید. ما تصور می کنیم که برچسب قیمت احتمالا برخی از مشتریان را از خرید آن را قرار داده است، اما احتمالا برخی از متقاضیان اولیه وجود دارد که نمیتواند مبلغ 2000 دلار برای آن هزینه کند.

ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که بررسی های گوشی چگونه باشد، پس در ماه بعد با ما بازبینی کنید که در آن امیدواریم اطلاعات بیشتری برای به اشتراک گذاشتن داشته باشیم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 197
تعداد کل بازدیدها: 134527

نظرات کاربران

*