ساعت مرگ: محاسبه زمان باقیمانده تا پایان عمر | آیا می توان مرگ را پیش بینی کرد

ساعت مرگ: محاسبه زمان باقیمانده تا پایان عمر | آیا می توان مرگ را پیش بینی کرد

برای بسیاری از انسان مرگ مساله بسیاری مهمی است که دوست دارند زمان فرا رسیدن را را بدانند، در حالی که کسی تاکنون نتوانسته است پایان عمر خودر را پیش بینی کند. اما اکنون در سوئد مخترعی، یک ساعت را اختراع کرده که با پرسیدن سوالاتی در مورد مشکلات و بیماری های روحی و روانی، افراد می تواند میزان عمر باقی مانده انسان ها را محاسبه کند.

یکی از مخترعان سوئدی بنام فردریک کولتیگ، توانسته است ساعتی را اختراع کند که می تواند تعداد سال، ماه، روز، دقیقه و ثانیه ای که از عمر افراد باقی مانده است، را محاسبه کند، به این اختراع اسم ساعت مرگ را داده اند.

این ساعت که اسمش را تیککر (Tikker) گذاشته اند با پرسیدن سوالاتی در مورد فشار خون، گلسترول، سابقه بیماری افراد، شرایط کاری و ... می تواند میزان باقی مانده عمر صاحبش را محاسبه کند، میران باقی مانده عمر بستگی به جوابی دارد، که به این سوالات داده می شود. وقتی این ساعت را به مچ دسته بسته می شود، شروع به شمارش می کند.

این ساعت برای ترساندن مردم نیست، بلکه به مردم نشان می دهد که با بررسی مشکلات جسمی و روحی خود می توانند عمر خود را افزایش دهند.

مخترع این ساعت گفته است، که ایده اختراع این ساعت موقع مرگ پدرش در ذهنش به وجود امد است، چرا که من دوست داشتم بدانم چقدر با پدرم زندگی خواهم کرد تا از این ایام استفاده کافی ببرم.

برای تولید انبوه این ساعت، کولتیگ به دنبال سرمایه گذار می گردد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3.5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 242
تعداد کل نظرات : 22
تعداد کل آرا: 302
تعداد کل بازدیدها: 6213


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)