زیان های ویژه تلفن همراه برای زنان

زیان های ویژه تلفن همراه برای زنان

امروزه تلفن هایی موبایل به حدی گسترده شده اند که همه مردم از آنها استفاده می کنند، استفاده از این تلفن ها به جنسیت، سن و سال و ... ربط ندارد. بسیاری از مردم از زن و مرد، کودک و پیر از این تلفن ها به صورت روزمره استفاده می کنند، در حالی که این تلفن ها دارای مضرات زیادی می باشند، که خیلی از مردم هم آن اطلاع دارند، ولی اخیرا تحقیقات دانشمندان نشان داده است که موبایل زیان هایی دارد که بیشتر در زنان به وجود می آید.

تلفن همراه زندگی انسان ها را متحول کرده است، امروزه تصویر زندگی بدون موبایل غیر ممکن است و برای بسیاری از مردم زندگی بدون گوشی همراه تقریبا باور پذیر نیست. از این رو، معمولا همه موبایل دارند و گاهی مشاهده می شود که برخی چندین گوشی موبایل به همراه خود دارند، این موبایل ها، اگرچه زندگی انسان ها را اسان و راحت تر کرده است، ولی مضرات و زیان های آن را نمی توان نادیده گرفت.

دانشمندان روسی در تحقیقی اثبات کرده اند که، گوشی های موبایلی (تلفن همراه) ساختار سلول ها را تغییر می دهد. این تحقیق در خبرگزاری (RİA Tomsk) انتشار یافته است، که نشان می دهد در این آزمایش و تحقیق 100 نفز شرکت کرده اند.

دانشمندان اثبات کرده اند که، امواج الکترومغناطیسی در طولامی مدت، موجب می شود که ساختار سلول های موجود در سمت داخل گونه ها از بین برود. این گونه که، هسته ی سلول ها تخریب می شوند و در زمان تقسیم شدن سلول ها ناهنجاری های کروموزومی به وجود می آید. چرا که، سلول‌های بدن انسان در گستره 10 تا 1000 هرتز با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و اکثر موبایل‌ها نیز در گستره 270 تا 1800 هرتز ارتباط برقرار می‌کنند. از این رو، گستره امواج الکترومغناطیسی موبایل با سیستم ارتباط بین سلولی انسان هم‌پوشانی دارد و این مسأله باعث ایجاد اختلالات جبران‌ناپذیری به بدن می‌شود، مانند ضعیف شدن سیستم دفاعی بدن و ایجاد مشکلات سلولی در گونه های افراد می گردد.

این مشکل تنها در گونه هایی مشاهده می شود که به صورت دائمی با تلفن همراه در ارتباط هستند. از طرف دیگر، تغییرات طبیعی در سلول ها را از بین می برد.

در این آزمایش محققان به بررسی وضعیت هسته سلول ها یک ماه قبل و یک ماه بعد پرداخته اند. دانشمندان اعلام کرده اند که، تاثیرات منفی گوشی های موبایلی به ویژه در زنان و انسان های که دارای سندروم دان (منگولیسم) می باشند زیاد است.

علاوه بر این سازمان بهداشت جهانی، اعلام کرده است که گوشی های موبایلی سبب افزایش ریسک ابتلا به انواع سرطان ها در انسان می گردد. همچنین ثابت شده كه این امواج تأثیر بدی در باروری مردان دارد، زیرا اسپرم‌ها را می‌کشد و باعث کاهش قوای جنسی آقایان می‌شود، مخصوصاً در کسانی که موبایل را به کمرشان می‌بندند. من فکر کنم با وجود استفاده زیاد آقایان از موبایل، در 50 سال آینده خیلی از آن‌ها نابارور شوند یا حداقل توانایی‌های جنسی‌شان کاهش یابد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
زیان های ویژه تلفن همراه برای زنان
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)