زمان عرضه گلکسی اس 10 لو رفت | عرضه Galaxy S10 5G

زمان عرضه گلکسی اس 10 لو رفت | عرضه Galaxy S10 5G
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

سامسونگ گلکسی S10 5G تاریخ عرضه در ورایزون تایید شد. براساس گزارش هفته گذشته، شایعه شده است که سامسونگ Galaxy S10 5G می تواند در ماه آینده در ورایزون راه اندازی شود یا دقیق تر، آن را می توان در تاریخ 16 مه راه اندازی کرد. در حال حاضر با توجه به مردمی در Headlines Android، آنها موفق به گرفتن دست خود را بر روی رندر از گوشی آینده است که به ظاهر تایید تاریخ انتشار.

همانطور که می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید، آن را نشان می دهد کهکشان S10 5G سامسونگ با تاریخ بر روی صفحه نمایش تنظیم شده برای 16 ماه مه. این باعث شده است که گمانه زنی ها مبنی بر اینکه گزارش قبلی که قبلا گزارش شده بود می تواند به درستی بر روی پول باشد، اگر چه منصفانه بود، نشت قبلی از ایوان بلس آمده است که بارها و بارها ثابت کرده است که بسیار دقیق است.

این که آیا این درست است یا نه، همچنان دیده می شود، اما از آنجایی که ما حدود یک ماه دیگر از ماه می مانیم، فرض می کنیم که مجبور نیستیم بیش از حد منتظر بمانیم. دقیقا چقدر هزینه تلفن باقی مانده است که دیده می شود، اما زمانی که تلفن برای کره جنوبی اعلام شد، قیمت آن حدود 1.5 میلیون یورو بود که پس از تبدیل 1،300 دلار بود.

این باعث می شود که تلفن گران تر از Galaxy S10 + باشد و فراموش نکنیم که انتظار می رود که برنامه های Verizon 5G نیز بالاتر از برنامه های LTE خود باشند، بنابراین احتمالا شما بیشتر از آنچه می خواهید را پرداخت خواهید کرد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 197
تعداد کل بازدیدها: 134527

نظرات کاربران

*