زلدا 2019 | ویژگی های زلدا 2019 | 2019 Zelda

زلدا 2019 | ویژگی های زلدا 2019 |   2019 Zelda
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/19

در اوایل سال جاری اعلام شد که سوئیچ نینتندو یک بازی جدید Zelda را در قالب The Legend of Zelda دریافت خواهد کرد: بیداری لینک. با این حال به نظر می رسد که این احتمال وجود دارد که ما می توانیم بیش از یک بازی Zelda در این سال داشته باشیم؛ زیرا در یک پست در GameFAQ ها ممکن است دیگری باشد که ممکن است به زودی اعلام شود.

در پست توسط کاربر Vergeben (از طریق Nintendo زندگی)، او می گوید که در بازی می تواند یک بازی Zelda دیگر، اما ظاهرا این عنوان خاص برای سوئیچ نینتندو نخواهد بود. در عوض آن را در کنسول های دستی نینتندو هدف قرار داده و به عنوان یک عنوان 2D در فروشگاه نینتندو منتشر خواهد شد.

جزئیات در حال حاضر کم است، اما ادعا می کند که نینتندو می تواند این عنوان را در ماه های آینده اعلام کند. همچنین شایعه شده است که قبل از بیداری Link، که برای کسانی که ناآشنا هستند، در واقع بازسازی یک عنوان Zelda قدیمی است. تا به امروز نفس وحشی آخرین قسط در حق رای دادن Zelda است.

در مورد احتمال وجود یک بازی Zelda جدید با نام تجاری جدید در Switch وجود دارد که در آینده می آید، اما در حال حاضر هیچ جزئیاتی از آن نداریم. در هر صورت ما برای اطلاعات بیشتر، چشمهایمان را حفظ خواهیم کرد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 941
تعداد کل بازدیدها: 765881

نظرات کاربران

*