رونمایی تسلا از ماشین خودران بدون فرمون

رونمایی تسلا از ماشین خودران بدون فرمون
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

در حال حاضر Tesla تقریبا تنها شرکت خودرویی است که دارای اتومبیل هایی است که شما می توانید خودرویی با ویژگی های خود ران بخرید، به لطف ویژگی Autopilot موجود در اتومبیل های شرکت. به نظر می رسد Tesla واقعا فن آوری را تحت فشار قرار داده است، زیرا اخیرا مدیر عامل شرکت Elon Musk برنامه های خود را در عرض 2 سال آینده برای راه اندازی اتومبیل های بدون فرمان اعلام کرده است.

این شرکت همچنین یک مفهوم را نشان داد که خودرویی بود که فرمان ندارد. همه ی آن صندلی ها بود و یک نمایش بزرگ که کاربران می توانند برای دسترسی به ویژگی های خاصی از خودرو استفاده کنند. با توجه به مسک، "من فکر می کنم یک دوره گذار وجود خواهد داشت که مردم بتوانند از روباتیک استفاده کنند اما زمانی که تنظیم کننده ها راحت هستند، ما بدون داشتن فرمان، ما آن را حذف خواهیم کرد."

همان طور که Electrek اشاره می کند، به نظر می رسد بعضی ها معتقدند مدل 3 به عنوان یک وسیله نقلیه ترانسفورماتور از انواع مختلف طراحی شده است، در حالی که طراحی داخلی آن در اطراف امکان پذیر است که می تواند یک روز بدون یک فرمان راه اندازی شود. این طراحی از زمانیکه فرمان برای چندین دهه طراحی شده است، اما با توجه به Musk، احتمال اینکه فرمان برداشته شود 100٪ باشد. مصرف کنندگان آن را تقاضا خواهند کرد. "

تسلا واقعا قبل از شروع برنامه ریزی خود رانندگی می کند، Musk اعلام کرده است که آنها آینده ای را در نظر می گیرند که در آن جاده Tesla روبوتاکس قرار خواهد گرفت.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 188
تعداد کل بازدیدها: 128644

نظرات کاربران

*