رونمایی از تامب رایدر جدید | جزییات جدید Shadow of the Tomb Raider

رونمایی از تامب رایدر جدید | جزییات جدید Shadow of the Tomb Raider
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/07/16

بازی Shadow of the Tomb Raider به لیست بازی های بی شماری که محتوای قابل بارگیری قابل دانلود بعد از راه اندازی دریافت کرده اند، می پیوندد. در حال حاضر تایید شده است که اولین DLC برای این عنوان منتشر خواهد شد.  برای Shadow of the Tomb Raider ، هفت تلاش گسترش و ماجراجویی تازه وجود دارد و Square Enix اعلام کرده است که اولین عنوان از هفت عنوان به نام  The Forge قرار است منتشر شود.

Forge در تاریخ 13 نوامبر برای PlayStation 4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. قبلا تایید شده است که اولین DLC کمی از گیم پلی بازی همکاری برای عنوان به ارمغان خواهد آورد که متفاوت از حالت استقامتی همکاری خواهد بود که با یکی از انبساط 2015 Rise of the Tomb Raider خواهد بود.

Square Enix هیچ جزئیاتی در مورد چگونگی گیم پلی بازی و بازیابی در The Forge ارائه نکرده است، بنابراین بازیکنان مطمئنا به دنبال آن خواهند بود تا بتوانند همه چیزهایی را که به میز می رسند را ببینند. تم اصلی DLC، آشکارا بر روی یک معبد جدید متمرکز شده است که لارا با جزئیات بیشتری روایت می شود.

مشخص نیست که DLC قیمت آن را چقدر خواهد گذاشت و این چیزی می باشد که کسانی که 30 دلار ان را خریداری کرده اند نگرانی داشته باشند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 941
تعداد کل بازدیدها: 765881

نظرات کاربران

*