روش های فتح قلب زنان | طریقه به دست آوردن دل زنان

روش های فتح قلب زنان | طریقه به دست آوردن دل زنان
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/06/26

به دست آوردن دل زنن و فتح قلب آنها می تواند کاری دشوار و سخت باشد، اما اگر بدانید برای این کار چه روش ها و اقداماتی را می توانید، انجام دهید. شاید دیگر در آن وقت فتح قلب زنان کار زیاد سختی هم نباشد، برای این دل همسرتان و یا زن مورد علاقه خود را به دست آورید، می توانید به توصیه های گفته شده در این مقاله عمل کنید.

آیا فکر می کنید، زنی که در خاطر دارید، بهترین زنی است که پیدا کرده اید؟! اما هنوز در مورد اینکه او شما را پسندیده یا نپسندیده هنوز اطمینان خاطر ندارید؟. ولی می خواهید، دل او را به دست آورید. برای اینکار در ادامه چند توصیه روماتیک، برای شما ارائه می کنیم.

1- نوشتن داستان:

بسیاری از زنان، از دوران بچگی از داستان خواندن لذت زیادی می برند. به ویژه زنان در برابر داستان های رومانتیک بسیار ضعیف هستند. تنها کاری که لازم است، انجام دهید، این است که برای زنی که عاشق اش هستید، یک داستان بنویسید، تاثیرات آن را مشاهده خواهید کرد.

2- آهنگ های عاشقانه:

مطمئن باشید، هیچ زنی آهنگی و موسیقی که در مورد خودش نوشته شده باشد، را نمی تواند رد کند. دقت داشته باشدی که تنها چیز لازم است، این است که صادقانه باید باشد و در مورد زن مورد علاقه تان یک آهنگ بسازید.

روش های فتح قلب زنان | طریقه به دست آوردن دل زنان

3- سی دی ها (آلبوم مورد علاقه):

مردانی که به صدای خود اعتماد ندارند، ناراحت نباشند، شاید نتوانید آهنگی را بخوانید. اما برای زنی که عاشق اش هستید، می توانید آلبومی از آهنگ های عاشقانه هدیه دهید. حتی آلبومی های از افراد مختلف به قسمت های متفاوتی تقسیم می شود، می تواند بهتر هم باشد. توجه داشته باشید که آهنگ ها رومانتیک باشند.

4- آویزها:

آیا می دانید با خانمی ها عاشق اش هستید، از چه مسیرها و راه هایی عبور می کنید؟ اگر می دانید، کارتان بسیار راحت است. در تمام طول راه به همه درختان، لامپ های کوچه و غیره آویزی های دلربا آویزان کنید. به ویژه بر روی آویزها جملاتی را بنویسید، که در مورد شما دو نفر باشد. این کار تاثیرات شگفت انگیزی دارد.

5- صدا:

کمی جسور باشید، اگر می دانید که خانم مورد علاقه تان از چه صدایی خوشش می آید، جملات عاشقانه را با صدای رسا به وی بگوئید و یا بر روی لوازم مورد علاقه اش متن موسیقی دوست داشتنی اش را بنویسید. طبیعی که چند جمله شیرین و جذاب را فراموش نکنید.

روش های فتح قلب زنان | طریقه به دست آوردن دل زنان

6- گردش های آخر هفته:

اگر از دیدگاه مادی دچار هیچ مشکلی نمی باشید، با فردی که عاشق اش هستید، می توانید آخر هفته به گردش بروید. مکان های متفاوت سبب نزدیکی شما به یکدیگر خواهد شد. به ویژه این طوری می توانید، متوجه شوید که چقدر مناسب هم دیگر می باشید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 5

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 2999
تعداد کل بازدیدها: 276388

نظرات کاربران

*