روش های تشخیص دروغ در زنان و مردان

روش های تشخیص دروغ در زنان و مردان

دروغ گفتن یکی از رذیلت های اخلاقی و صفات ناپسند می باشد که متاسفانه برخی از افراد و اشخاص دچار ان می باشند و برخی دیگر به علل مختلف تمایل به دورغ گفتن دارند، دروغ گفتن عملی است که سبب ناراحتی و اذیت اطرافیان می گردد. اما در خیلی از موارد ما نمی توانیم تشخیص دهیم که فلانی راست می گوید یا دورغ، اگر می خواهید دروغ مردان و زنان را تشخیص دهید، این مطلب را مطالعه کنید.

هر چقدر هم که اعتراض داشته باشید و مخالف باشید، مردان با مهارت بیشتری دروغ می گویند. البته این بدین معنا نیست که زنان دورغ نمی گویند، از این رو، این فکر که دورغ می توان بزرگ و کوچک داشته باشد، هم دروغ است. در بین دورغ هایی که مردان و زنان می گویند، به اندازه زیاد فرق و تفاوت وجود دارد. از این رو، روش تشخیص دروغ در میان زنان و مردان متفاوت می باشد. از این رو، در مورد دورغ گفتن مردان و زنان مطالبی را تقدیم شما می کنیم، تا بدین وسیله دروغ را تشخیص دهید.

- تشخیص دروغ در مردان:

مردان در زمان دروغ گفتن تند تند آب دهان خود را قورت می دهند و نیز سرفه می کنند. این کار برای آنها امکان می دهد تا زمان بدست آورند. می توان گفت که چیزی وجود دارد و دارند از شما آن را پنهان می کنند. آنها با زبان بدن هم می توانند دروغ های خود را تایید کنند.

در آمریکا رئیس موسسه زبان بدن و مولف کتاب "چیزی بیشتر از آنچه می فهمید، می گوید"، جانی درایور می گوید: "انسانی که دارای یک راز می باشد و یا با ترس از دست دادن چیزی زندگی می کند." در این موقع چیزی را که به صورت غیر اختیاری مخفی کرده است، هر چیزی که باشد، در این رابطه به نکات کوچکی که در میان صحبت هایش به کار می برد توجه کنید.

اگر دقت داشته باشید برای گفتن مطلب کوچکی تلاش بسیار زیادی می کنند. جالب این است که با همه این صحبت ها و اطلاعات جواب اصلی سوال را نمی دهند. ممکن است لحظه احساس کنید که طرف مقابلتان صادق است اما این تنها یک تظاهر می باشد.

- تشخیص دروغ در زنان:

زنانی که دروغ می گویند در درجه اول به خود را فروتن نشان می دهند. دانشمندان اثبات کرده اند که، اگر یک زن می خواهد طرف مقابل خود را فریب دهد، تلاش می کند میان خود و طرف مقابل رابطه عاطفی ایجاد نماید. این مطلب به آنها کمک زیادی می کند. چرا که تلاش خانم ها برای ایجاد روابط عاطفی فرصت مناسبی را برای پنهان کردن دروغ به آنها می دهد.

علاوه بر این در زمانی که زنان دروغ می گویند با انگشتان خود بازی می کنند و یا گاهی با موهای خود بازی می کنند و یا به صورت و یا اندام خود تند تند نگاه می کنند، اگر در میان صحبت هایش حوادث بی اهیمت را خاطر نشان کرد، می توان گفت که در این زمان باید دقت زیادی داشته باشید چون دارند موضوع را تغییر می دهند.

زنانی که دروغ می گویند، تند تند با دست و صورت خود بازی می کنند، دانشمندان امریکایی ادعا می کنند که، دروغ گفتن موجب خجالت زنان می شود و در نتیجه زود به زود لب هایشان خشک می شود، در تحقیقی که از سوی دانشمندان دانشگان میشیگان آمریکا با شرکت 87 زن انجام شده است، از شرکت کنندگان خواسته شده است که گاهی راست و گاهی دروغ بگویند. نتایج بدست آمده نشان می دهد زنانی که مجبور به دروغ گفتن می شوند لب هایشان خشک می شود و شروع به عرق کردن می کنند. اما در زنانی که راست می گویند هیچ تغییری به وجود نمی آید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
روش های تشخیص دروغ در زنان و مردان
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)