روش های بر طرف کردن زدن پا توسط کفش | چگونه تاول های پا در اثر کفش زدن را درمان کنیم

روش های بر طرف کردن زدن پا توسط کفش | چگونه تاول های پا در اثر کفش زدن را درمان کنیم

گاهی مواقع وقتی کفش نو می خریم، کفش های نو پا را می زند و سبب ایجاد ناراحتی و درد می شود، در اثر زدن کفش در پا تاول هم می تواند ایجاد گردد که معمولا بسیار آزار دهنده می باشند، از این رو، در این مقاله روش هایی برای بر طرف کردن تاول های پا که در اثر زدن کفش به وجود آمده را تقدیم شما می کنیم.

آیا کفش های نو که به تازه گی خریده اید، پاهای شما را می زند و این سبب ناراحتی و اذیت شما می گردد، تاول هایی که در اثر زدن کفش در پا ایجاد می شود بسیار دردناک می باشند تا جایی که در زمان راه رفتن انسان ممکن است لنگ بزند. کفشی که با ذوق و علاقه می خریم، گاهی پاهای ما را می زند و روز ما را سیاه می کند. در طول روز خستگی کار و پیاده روی های طولانی مدت سبب ایجاد تاول در پا می گردد. برای رهایی از مشکلاتی که در نتیجه زدن کفش در پا به وجود می آید، می توانید از اصول و روش های زیر استفاده کنید:

1- استفاده از سرکه سیب:

اگر بگویم که سرکه سیب معجزه می کند، دورغ نگفته ایم. همانطور که برای بسیاری از چیزها سرکه سیب چاره می باشد، برای درمان و رفع مشکلاتی که در نتیجه زدن کفش در پا به وجود می آید، هم سرکه سیب چاره است. تاول ها (جایی که آب جمع کرده است) را با پنبه آغشته به سرکه سیب بشورید، به این وسیله زخم ها به سرعت خوب خواهند شد. به ویژه بعد از ترکیدن تاول ها مانع از ایجاد عفونت می گردد.

2- استفاده از کرم:

کرم هایی که در ترکیبات خود دارای زینک اکسید (Zinc oxide) می باشند برای درمان زخم مفید هستند و بافت های نرمی که دچار زخم شده اند را در کمتر زمان بهبود می بخشد.

3- پاکت های سرد شده چای سیاه:

با گذاشتن کیسه های چای سیاه بر روی محل تاول، تاول ها هر چه زودتر بر طرف می گردند، در این حال، می توانید از چای سبز هم استفاده کنید.

4- استفاده خمیر دندان:

از خمیز دندان هایی که در ترکیباتشات دارای دارچین نمی باشند، می توانید بر روی زخم پای خود بمالید.

5- استفاده از زرده تخم مرغ:

به محلی از پا که دچار ناراحتی و اذیت شده است، زرده تخم مرغ بمالید و کمی صبر کنید، بعد از مدتی شاهد بهبود آن خواهید بود.

6- استفاده از عطر

قبل ازاینکه کفش تازه خریده شده را بپوشید، به پای خود عطر اسپری کنید تا کفش در اطراف پای شما به راحتی حرکت کندو مانع از ایجاد تاول شود.

7- استفاده از آلوورا:

آلوورا می توان گفت که قدرت پیشگیری کننده دارد، چنانچه در هر نقطه از بدن مشکلی را دیدیم، می توانیم از آلوورا استفاده کنیم. برای این کار از برگ گل آلوورا کمی ببرید و از ژال های آن به محلی که کفش زده است بمالید. در نتیجه تاثیرات ضد التهابی که در ترکیبات آلوورا وجود دارد، برای تاول و سرخ شدگی مفید است و برای درمان به سرعت زخم خوب است و پوست را مرطوب می کند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
روش های بر طرف کردن زدن پا توسط کفش | چگونه تاول های پا در اثر کفش زدن را درمان کنیم
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)