روش های اتصال گوشی به ضبط ماشین

روش های اتصال گوشی به ضبط ماشین
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/02

آیا شما هم دوست دارید گوشی خود را به ضبط خودرو وصل کنید؟ و از آهنگ های داخل گوشی خود لذت ببرید؟ چند ترفند و راهکار برای اتصال گشوی موبایل به ضبط ماشین وجود دارد که در این مطلب قصد داریم در مورد آن ها صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

برای پخش آهنگ از گوشی به رادیو و ضبط کاشین این راه ها وجود دارد:

اتصال گوشی به ضبط ماشین با کابل AUX

یکی از این روش ها استفاده از کابل AUX می باشد AUX مخفف Auxilary به معنی کمکی می باشد. این کابل که به آن کابل تبدیل یک به یک نیز می گویند، در هر دو سر یک جک 3.5 میلی متری دارد و می توان یک سر آن را به خروجی هدفون گوشی خود و یک سر آن را به ورودی ضبط ماشین متصل کرد. سپس باید ضبط ماشین را روی حالت AUX بگذارید. با تنظیم Mode ضبط خودرو می توانید، گزینه ی AUX را پیدا کنید.

روش های اتصال گوشی یه ضبط ماشین

اتصال گوشی و دستگاه پلیر به ضبط ماشین با استفاده از بلوتوث

درحال حاضر دستگاه پخش یا همان ضبط ماشین ها، به سیستم بلوتوث مجهز هستند. برای این کار همان فرایندی که برای جفت کردن (PAIR) دو گوشی به کار می رود را در اینجا نیز باید انجام دهید. بلوتوث رادیو پخش ماشین را پیدا کنید.(معمولا با اسم BT menu) و آن را روشن کنید. سپس بلوتوث گوشی خود را فعال کنید  و بگذارید اسکن کند تا بلوتوث ضبط خودرو را پیدا کند. زمانی که بلوتوث ماشین را پیدا کرد، بر روی نام آن تپ کنید تا بلوتوث ها با هم Pair شوند.

اتصال گوشی یه ضبط ماشین با استفاده از اف ام ترانسمیتر

کار اف ام ها به این صورت می باشد که یک موج رادیویی را نمایش می دهند و سپس شما باید بر روی رادیو ماشین خود، آن موج اف ام و عدد آن طول موج را پیدا کنید. اف ام ها که از طریق جافندکی به ضبط ماشین متصل می شئند، معمولا اف ام پلیر ها یک ورودی برای رم های میکرو اس دی و همچین یک ورودی برای کابل AUX دارند که با استفاده از آن می توانید گوشی خود را متصل کنید.

روش های اتصال گوشی یه ضبط ماشین

اتصال گوشی یه ضبط ماشین با استفاده از کابل یو اس بی (USB)

برخی از ضبط های خودرو ها این قابلیت را ندارند اما اگر ضبط خوردو شما دارای درگاه یو اس بی می باشد، به سادگی با اتصال گوشی خود به ورودی USB می توانید از آهنگ های گوشی خود استفاده کنید. دقت کنید که در این حالت باید Mode گوشی خود را بر روی  Android قرار دهید. و اگر گوشی شما اپل است باید مود را بر روی ios قرار دهید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 824
تعداد کل آرا: 5409
تعداد کل بازدیدها: 1545930

نظرات کاربران

*
S
سید ( 2017-08-07 15:21:25 )
سلام چطوری مود گوشی رو روی اندرویید قرار بدیم
H
هومن ( 2017-08-08 09:57:10 )
سلام سید، ضبط ماشین شما باید یک دکمه ی mode یا source داشته باشد که با استفاده از اون می تونید مود رو عوض کنید و روی اندروید قرار بدید