روش درست کردن شیشه پاک کن خانگی | چگونه شیشه پاکن طبیعی درست کنیم | تولید شیشه پاک کن خانگی

روش درست کردن شیشه پاک کن خانگی | چگونه شیشه پاکن طبیعی درست کنیم | تولید شیشه پاک کن خانگی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/08

روش درست کردن شیشه پاک کن خانگی ؟ در این مطلب ما به شما روش درست کردن شیشه پاک کن خانگی آموزش می دهیم تا دیگر از شیشه پاک کن شیمیایی و صنعتی استفاده نکنید زیرا این شیشه پاک کن های شیمایی به جسم شما آسیب می رساند موجب می شوند تا ریه شما به مشکل بر بخورد. اما این شیشه پاک کن که به شما آموزش درست کردنش را می دهیم هیچ آسیبی به شما نمی رساند.

چگونه شیشه پاکن طبیعی درست کنیم

وسایل مورد نیاز :

پیمانه یا شیشه اندازه گیری

قاشق غذاخوری

قیف

بطری اسپری خالی

یک قاشق غذاخوری نشاسته ذرت

یک چهارم پیمانه سرکه

یک هشتم پیمانه الکل ایزوپروپیل

دو پیمانه آب مقطر یا آب شیر داغ

روش درست کردن شیشه پاک کن خانگی | چگونه شیشه پاکن طبیعی درست کنیم | تولید شیشه پاک کن خانگی


روش اول  : مایعات راباهم ترکیب کنید. از پیمانه یا شیشه مخصوص اندازگیری مایعات استفاده کنید و حجم  مشخص شده از الکل و سرکه  و آب داغ را اندازه گیری کنید نیازی نیست آب درحال جوش باشد همین که آب شیر از گرمترین درجه اش برداشته  شود  کافی است اگر شیر آز محل زندگی شما از نوع  آب سخت است املاح  و آهک زیادی دارد  دو پیمانه  آب مقطر را روی اجاق گاز گرم کرده و از آن استفاده  کنید. با استفاده از قیف این مایعات را درون  بطری خالی تمیز اسپری خالی کنید . بعد از تمام  این کار قیف را خشک کنید.

روش دوم : نشاسته ذرت زا اضافه کنید. یک قاشق غذا خوری از نشاسته  ذرت رابا استفاده از قیف درون بطری حاوی ترکیب مایعات بریزید در بی این مواد ماده جادویی همین نشاسته  ذرت است ذرات کوچک آدن شاید به نظر شیشه را خش بیندازد ولی رمانی که  با مایعات مخلوط شود این اثر را نخواهد گذاشت ودر حین تمیز کردن کاملا شیشه را تمیز می کند . حال در بطری راببندید و به خوبی آن را تکان دهید تا ذرات به خوبی درون مایع گرم حل  شوند .

 تولید شیشه پاک کن خانگی

روش سوم : شیشه پک کن  طبیعی تان را تست کنید . یکه شیشه یا آینه   گرد و خاکی  و کثیف در خا نه تان انتخاب کنید  البته  اگر دارید محلول شیشه پاک کن را روی سطح منتخب خود اسپری کنید وبا استفاده از یک پارچه تمیز وبا حرکات دایره ای شکل سطح شیشه یا آینه  رابه خوبی پاک کنید.

نکات مهم  : به دلیل اینکه  در طی گذشت زمان  ذرات جامد نشاسته  ذرت درون محلول  نشست می کند  حتما قبل از استفاده از محلول شیشیه استفاده  از محلول شیشه  پاک کن  بطری  رابه  خوبی تکان دهید

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 212
تعداد کل نظرات : 13
تعداد کل آرا: 114
تعداد کل بازدیدها: 66397

نظرات کاربران

*