روش خانگی برای پاک کردن مایکروفر | چگونه مایکروفر با لیمو تمیز کنیم | کاربرد لیمو برای پاک کردن

روش خانگی برای پاک کردن مایکروفر | چگونه مایکروفر با لیمو تمیز کنیم |  کاربرد لیمو برای پاک کردن
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/05

 روش ساده برای پاک کردن مایکروفر؟ در این بخش ما می خواهیم روش تمیز کردن  مایکروفر با یک راهکار ساده به شما آموزش بدهیم تا دیگر نیاز به موادهای شیمیایی نداشته باشد.

چگونه مایکروفر با لیمو تمیز کنیم 

بهترین روش برای تمیزی مایکروفر راهکارهای خانگی است با استفاده از لیمو طبیعی می توانید به راحتی مایکروفر خود را تمیز کنید این راه بسیار ساده  است فقط کافی  است لیمو را  از وسط نصف کنید وآی لیمو را مقداری کمی آب بریزید وسپس خود لیمو را نیز درون آب بیندازید و در مایکروفر  قرار دهید هنگامی که این مایع بجوشد بخارش به دیوار مایکروفر بود تکه  تکه می کند آب لیمو یک ماده تمیز کننده طبیعی است با استفاده از آن ویک حوله تمیز می توانید هر چیزی را تمیز کنید وسایلی برای اینکار  نیاز دارید  یک کاسه  متوسط  است که بتوانید درون مایکروفر قرار دهید  یک عدد  لیمو و یک عدد حوله تمیز برای پاک کردن داخل مایکروفر است. لیموی طبیعی بهترین تمیز کننده مایکروفر است

روش خانگی برای پاک کردن مایکروفر | چگونه مایکروفر با لیمو تمیز کنیم |  کاربرد لیمو برای پاک کردن

  کاربرد لیمو برای پاک کردن

آب را در کاسه بریزید حدود نصف فنجان آب درون کاسه بریزید . لیمو را از وسط نصف کنید  آب لیمو را درون آب بریزید و سپس خود لیمو را نیز درون آب بندازید. کاسه رادرون مایکروفر  قرار دهید و 3 دقیقه به آن زمان دهید  تا مایع شروع به جوشیدن  کند . در مایکروفر را باز نکنید اجاز دهید تا بخار مایع روی دیوراهای مایکروفر  بنشیند وذره های غذاهای  موجود  را بشویید  حدود پنج دقیقه  برای اینکار لازم است.

در مایکروفر را باز کنید وبا احتیاط  کاسه ی لیمو را خارج کنید اگر مایکروفر شما صفحه ی گردان دارد  آن را نیز خارج  کنید وسپس تمیزش کنید  با استفاده از حوله  تمام  دیوراه های مایکروفر رابه راحتی پاک  کنید  هنگام  تمیز کردن  از پاک کردن در مایکروفر  غافل نشوید  اگر صفحه  گردان مایکروفر را بیرون آورید آن رادوباره درون مایکروفر تمیزتان  قرار دهید.  

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 212
تعداد کل نظرات : 16
تعداد کل آرا: 119
تعداد کل بازدیدها: 72216

نظرات کاربران

*