روشی آسان برای اضافه کردن فونت های جدید در فوتوشاپ

روشی آسان برای اضافه کردن فونت های جدید در فوتوشاپ
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1395/06/29

آیا از فونت های تکراری و بدون طنزی که طرح های گرافیک شما را در هم می ریزند خسته شده اید؟ دوست دارید فونت های جدید فوتوشاپ را امتحان کنید؟ اما نمی دانید چطور؟ ما به شما می گوییم چطور این کار را انجام دهید، با ما همراه باشید:

اول  از همه اینکه فونت های جدید را دانلود کنید؛ اگر هم اکنون فونت جدیدی ندارید، پیشنهاد ما به شما The Ultimate Font Download است، این پکیج شامل 10000 فونت بسیار عالی است یا اگر به فونت های زیادی نیاز ندارید می توانید آن ها را دانلود کنید.

حالا باید فونت ها را آماده کنید؛ فایل فونت هایی که دریافت می کنید، دارای پسوند .rar یا .zip هستند که باید آن ها را از طریق یرنامه های WinRar  یا WinZip باز یا به اصطلاح اکسترکت (extract) کنید. همه ی فایل ها با ویندوز اجرا نمی شوند و بنابراین باید فایل درست را انتخاب کنید. اگر فایلی که انتخاب کردید با ویندوز اجرا نمی شود، مرحله ی بعدی را مشاهده بفرمایید.

انتخاب فایل های صحیح؛ پسوندهایی که در سیستم عامل ویندوز مایکروسافت اجرا می شوند اینها هستند: .ttf، .fon ،  .otf بنابراین فقط فایل هایی را انتخاب کنید که داری این پسوندها هستند و آن ها را کپی کنید (Ctrl + C).

فایل های انتخابی را در محل صحیح قرار دهید؛ اگر سیستم عامل شما ویندوز است، به فولدر C:\WINDOWS\Fonts\ بروید و فایل های انتخابی را در آنجا بگذارید (CTRL + V).

نرم افزار فوتوشاپ خود را باز کنید، فونت های جدید را انتخاب کنید و از آن ها لذت ببرید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 6

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 9
تعداد کل نظرات : 3
تعداد کل آرا: 38
تعداد کل بازدیدها: 10196

نظرات کاربران

*