روانشناسی افراد از روی فرم بینی | شخصیت شناسی با توجه به شکل دماغ

روانشناسی افراد از روی فرم بینی | شخصیت شناسی با توجه به شکل دماغ

پیش از این در مقاله ای با عنوان «تشخیص شخصیت انسان ها از روی فرم دماغ» به بررسی شخصیت انسان ها از روی فرم دماغ پرداخته شد، در این مقاله تلاش بر این است از روی فرم مختلف بینی به روانشناسی افراد پرداخته شود و خصوصیات روحی – روانی آنها معرفی گردد.

آیا می دانید، در هر ناحیه از بدن انسان، عنصری وجود دارد که نشان دهنده شخصیت و خصوصیات روحی - روانی افراد می باشد؟ موها، رنگ چشم، فرم فک و چانه و بسیاری دیگر از اندام ها و اعضای بدن، انسان ها را از یکدیگر متفاوت می کند و شخصیت های جداگانه ای به آنها می دهد. فرم بینی هم نشان دهنده شخصیت و کاراکتر روحی – روانی انسان می باشد.

1- بینی کشیده و رو به پایین:

انسان هایی که دارای این فرم از دماغ می باشند، افرادی هستند که به راحتی تسلیم نمی شوند و دارای این خصوصیت روحی – روانی می باشند که از سختی ها و دشواری ها استقال می نمایند. به طور کلی، این افراد از لحاظ روانشناختی افراد محافظت کننده هستند و از غم و انده نزدیکان خود به شدت متاثر می شوند و به دنبال راه چاره می گردند.

2- فرم بینی پهن:

از لحاظ روانشناختی این افراد بسیار دلسوز، مهربان و انسان های اجتماعی می باشند، اگر دقت داشته باشید مشاهده می کنید که 80 درصد، افرادی که دارای دماغ پهن می باشند، دارای این خصوصیات هستند.

3- فرم بینی کوتاه:

افرادی که دارای فرم بینی کوتاه می باشند، به علت اینکه افراد دلسوزی هستند، از سوی افرادی که دارای شخصیت سلطه گر می باشند، به راحتی تحت کنترل و مدیریت قرار می گیرند. که دلیل این امر، داشتن روحیه حساس، مهربان و لسوز در این افراد می باشد. یکی از ویژگی های این افراد، این است که نسبت به معشوقشان همواره صادق هستند.

4- فرم بینی بلند و صاف:

به این گونه فرم از بینی ها، دماغ های باریک هم گفته می شود. افرادی که دارای این فرم از دماغ می باشند، یکی از خصوصیات روحی - روانی اصلی شان که جلب توجه می کند، مسئولیت پذیری آنها در عرصه های مختلف زندگی است. آنها مسئولیت پذیری را یکی از وظایف و دلایل اخلاقی خود در زندگی می دانند.

5- فرم بینی قلاب شکل:

افرادی که صاحب این فرم از بینی می باشند، از لحاظ روانشناختی، انسان هایی هستند که در هر زمان دوست دارند، تفکراتشان مورد استقبال قرار گیرد و مورد احترام باشند. البته این افراد تنها خودشان را درست و بر حق می پندارند. در عین حال، به خاطر داشتن تفکرات رئالیستی با مشکلات و سختی ها به آسانی مبارزه می کنند.

6- فرم بینی قوس دار:

اگر دارای چنین فرم بینی می باشید، یکی از اولین ویژگی ها و خصوصیات روانی شما، اجتماعی بودن و دلسوز بودن می باشد. یکی دیگر از خصوصیات روانشناختی افراد دارای این فرم از بینی، با جسارت بودن می باشد. از اینکه برای خانواده و عشق شان کاری را انجام دهند، از هیچ چیز اجتناب نمی کنند و جسارت خود را به آسانی گستردگی نشان می دهند.

7- فرم بینی مسطح:

یکی از اصلی ترین خصوصیات روانشناختی افراد صاحب این فرم بینی، خلاق بودن و داشتن نوآوری می باشد. افراد دارای فرم بینی مسطح، افراد روشنفکری هستند و به زندگی دیدگاه بازتری دارند. برای رهبری هم مناسب می باشند.

8- فرم بینی استخوانی:

این فرم از بینی نشان دهنده خصوصیات و ویژگی روانشناختی آزادی خواهی می باشد. افرادی که صاحب فرم بینی استخوانی می باشند، همان قدر که افراد دوست داشتنی هستند، توانایی ایجاد دیکتاتوری را هم دارند.

برای شناخت شخصیت افراد از روی فرم دماغ به لینک زیر مراجعه کنید:

شناخت شخصیت افراد از روی دماغ

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1055
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
روانشناسی افراد از روی فرم بینی | شخصیت شناسی با توجه به شکل دماغ
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)