رنگ مویی که با حرارت سر تغییر رنگ می دهد | رنگ مو با تغییر رنگ

رنگ مویی که با حرارت سر تغییر رنگ می دهد | رنگ مو با تغییر رنگ

رنگ مو یکی از رایج ترین ملزومات آرایشی است که در حال حاضر نه تنها خانم ها بلکه آقایان را هم به خود مشغول کرده است. تنوع رنگ را می توانید چند وقت یک بار با کمک رنگ ها و مواد شیمیایی که در بازار وجود دارد بر روی موهای خود امتحان کنید. اما به تازگی رنگ موهای Vivid Mood Parvana محصولی تولید کرد ه است که با تغییرات دمای سر رنگ مو نیز تغییر می کند.

رنگ موهای Parvana در حقیقت رنگ نیستند بلکه بیشتر یک پوشش به شمار می روند. چرا که این رنگ های موقت همانند یک لایه پوششی بر روی ساقه موها قرار می گیرند وبا تغییرات درجه دما آن ها نیز تغییر رنگ می دهند. شما می توانید به کمک این رنگ موها برای سانس ورزش خود موهای بنفش برای محل کارتان یک رنگ فندقی ملایم و برای قرار ملاقاتتان یک رنگ بژ دوست داشتنی داشته باشید. Parvana این اختیار را به دوستداران مد و زیبایی می دهد که تنوع بسیار زیادی را بر روی موهای خود اعمال کنند.

تغییر رنگ مو چگونه عمل می کند ؟

رنگ مویی که با حرارت سر تغییر رنگ می دهد | رنگ مو با تغییر رنگ

رنگ های این رنگ مو یا به عبارتی این پوشش مو از چهار رنگ ترکیبی به دست می آید که حرارت می تواند ترکیب یا تجزیه آن ها را ایجاد کرده و سبب تغییر رنگ شود. رنگ هنگامی که سرد است به حالت بنفش یا صورتی کم رنگ تبدیل می شود کمی گرم تر مایل به دودی شده و در دمای یک روز آفتابی تقریبا طلایی اخرایی می شود و درنهایت هم با گرمای بسیار زیاد به یک رنگ مسی گرمسیری تبدیل می شود. این رنگ از مولکول های رنگدانه ای تشکیل شده است که که حرارت باعث می شود این مولکول ها با یکدیگر ترکیب شوند و رنگ دیگری را نمایان کنند. به طور کلی این تغییرات موهای شما را مانند یک تابلوی نقاشی عوض می کند و این عمل را مدیون کریستال های مایعی هستیم که در عکاسی نیز می تواند تغییراتی در جلوه عکس ایجاد کند. این کریستال ها مایع ترموتروپیک بوده که به میزان بالایی حساس می باشند به نحوی که وقتی در معرض دمای کم یا زیاد قرار می گیرند ساختار مولکولی آن ها دستخوش تغییرات شده و طول موج نور در آن ها عوض می شود. همان طور که می دانید میزان جذب یا انعکاس نور می تواند در رنگ و شفافیت تاثیر گذار باشد. به همین دلیل زمانی که ساختار مولکولی تغییراتی در جذب نور داشته باشند شما می توانید رنگ مو را به نحو دیگری مثلا روشن تر یا تیره تر ببینید.

افزایش حرارت مولکول های کریستال مایع به نحوی تنظیم شده است که نور قرمز و سبز بیشتر از سایر رنگ ها جذب خواهد شد و همین امر سبب می شود که رنگ آبی که در رده بنفش می باشد مشاهده می شود. این مایع با تغییر دما کاهش و افزایش می یابد و مایل به سیاه یا صورتی می شود. طیف رنگی که بین این دو رنگ می توان به دست آورد حاصل رنگ موی متنوع و الوان شما خواهد شد.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 38

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 36
تعداد کل نظرات : 5
تعداد کل آرا: 947
تعداد کل بازدیدها: 4810
رنگ مویی که با حرارت سر تغییر رنگ می دهد | رنگ مو با تغییر رنگ
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 38
loading...


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)