رمز نگاری یا کریپتوکارنسی فیس بوک راه اندازی شد

رمز نگاری یا کریپتوکارنسی فیس بوک راه اندازی شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/02/20

پلت فرم Cryptocurrency فیس بوک می تواند در پرداخت اپل باشد. برای اولین بار در سال گذشته گزارش شد که فیس بوک در حال توسعه یک رمزنگاری ارز شخصی خود است که توسط دلار آمریکا حمایت می شود. گزارش ها حاکی است کاربران می توانند سکه را به یکدیگر از طریق WhatsApp انتقال دهند. در گزارش جدید اشاره شده است که طرح فیس بوک برای پایدار کردن آن، یک رمزنگاری ارز که با یک ارز واقعی حمایت می شود، به مراتب فراتر از آنچه که در ابتدا انتظار می رفت، است.

به گزارش وال استریت جورنال، فیس بوک با ده ها تن از بازرگانان و موسسات مالی کار می کند تا حمایت قابل توجهی از یک پلت فرم پرداخت بر اساس رمزنگاری پولی انجام دهد که می تواند مانند اپل پرداخت کند.

این گزارش اشاره می کند که فیس بوک بیش از یک سال است که بر روی این پروژه پروژه Libra کار می کند. طراحی شده است که برای انتقال و خرید شخصی نه تنها بر روی پلت فرم خود فیس بوک بلکه در وب سایت های دیگر نیز استفاده می شود. این مانند گزینه های پرداخت موجود مانند PayPal کار می کند که به طور گسترده در اینترنت استفاده می شود.

این ممکن است حتی یک برنامه پاداش را با کاربران که بخش های stablecoin اعطا می کنند زمانی که آنها در پلت فرم خود را خرید و یا مشاهده تبلیغات. این به احتمال زیاد مردم را به غلبه بر تلاش برای استفاده از پایدار کوین که فیس بوک بی سر و صدا برای بخش بهتر سال گذشته کار می کند، تحریک می کند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 2
تعداد کل آرا: 18
تعداد کل بازدیدها: 7090

نظرات کاربران

*