رایحه ای که بیماری سرطان مثانه را خوب می کند | رایحه ای که سرطان از آن بیزار است

رایحه ای که بیماری سرطان مثانه را خوب می کند | رایحه ای که سرطان از آن بیزار است
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/05/23

شاید برای شما هم بسیار تعجب برانگیز است که بفهمید سرطان دارای قدرت بویایی است.  اگر به شما بگوییم که رایحه ای وجود دارد که می تواند تومورهای سرطانی مثانه را از بین ببرد باور می‌کنید؟ ممکن است برای اولین بار چنین چیزی را نپذیرید دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که سلول‌های سرطانی مثانه حس بویایی دارند.

 این کشف جدید دانشمندان می‌توانند از زوایا و ابعاد بهتر و تازه ای به این بیماری کشنده و مهلک نگاه کنند همانطور که ممکن است بدانید سرطان مثانه یکی از شایع ترین سرطان ها در میان مردان و آقایان است سرطان مثانه در میان خانم‌ها دارد.  در ایالات متحده امریکا سالانه بیش از ۸۱ هزار به بیماری سرطان مثانه دچار میشود.

قابل ذکر است که بیماری سرطان مثانه بیشتر در افراد که سنی بیش از ۵۵ سال دارند و تقریبا میانگین افرادی که بیماری مثانه بالای ۷۰ سال است.

اما جالب توجه تر از این موضوع این است که دانشمندان و محققان توانستند کنند که تومورهای سرطانی مثانه از رایحه چوب صندل خوششان نمی آید یعنی زمانی که سلولهای سرطانی مثانه تحت تاثیر رایحه چوب صندل قرار می گیرند سرعت تکثیر شان کاهش می یابد همانطور که میدانید تقسیم سلول های سرطانی عامل کشنده این بیماری است و زمانی که تقسیم سلولی در آن ها کاهش می یابد بدین معناست که می توان بیمه اری سرطان مثانه را متوقف و حتی درمان نمود.

رایحه چوب صندل, رایطحه ضد سرطان

 

درحالی که بسیاری از افراد به این بیماری دچار می‌شود کشف جدید دانشمندان بارقه‌های امید را برای افرادی که به بیماری سرطان مثانه دچار هستند ایجاد نموده است. اما این تحقیقات باعث شد تا دانشمندان به این موضوع پی ببرند که چوب صندل در آن خود خاصیت ضد سرطانی دارد و اگر بتوانند دانشمندان علت آن را کشف کنند از چوب صندل میتوان برای جلوگیری از پیشرفت بیماری سرطان و درمان آن استفاده نمود.

امیدواریم که مقاله پیش رو برای شما مفید واقع شده باشد.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 2
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 521
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 359
تعداد کل بازدیدها: 159601

نظرات کاربران

*