راهنمای کامل تعویض سیم کارت معمولی و 3G با 4G برای ایرانسل، همراه اول، رایتل

راهنمای کامل  تعویض سیم کارت معمولی و 3G با 4G برای  ایرانسل، همراه اول، رایتل

در چند وقت اخیر اقبال عمومی به سمت سیم کارت های 4G بسیار زیاد بوده و بسیاری از کسانی که گوشی هوشمندشان، سیم کارتهای 4G را پشتیبانی می کند، رو به تعویض سیم کارت های 3G خود و تبدیل آن ها به سیم کارتهای 4G آورده اند. در این مطلب سعی داریم به چگونگی طرح تعویض سیم کارت های نسل سه ایرانسل و همراه اول یا سیم کارت های 4G،  بپردازیم.

چگونه سیم کارت همراه اول خود را 4G کنیم؟

طرح تبدیل سیم کارت همراه اول به سیم کارت نسل 4 که به آن USIM هم می گویند، هزینه ای بین 5 تا 7 هزار تومان دارد و مشترکان می توانند با مراجعه به دفاتر همراه اول، دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر تلفن ثابت، برای تبدیل سیم کارت همراه اول خود به سیک کارت 4جی، اقدام نمایند.

خرید سیم کارت 4G ایرانسل به چه شکلی است؟

ایرانسل اما طرح خرید غیر حضوری سیم کارت های نسل 4 را برای مشتریان از طریق کد های دستوری فراهم کرده. بدین ترتیب مشترکان می توانند از طریق شماره گیری کد #۱*۲*۱۰*۵۵۵* درخواست تعویض سیم کارتشان به سیم کارت 4G را بدهند و پس از تکمیل اطلاعات مورد نظر، سیم کارت یوسیم جدید را در نشانی مورد نظر تحویل بگیرند.

برای فعال سازی سیم کارت 4G ایرانسل، نیاز است مشترکان کد دستوری #۲*۲*۱۰*۵۵۵*  را مجددا از همان سیم کارت قدیمی خود، شماره گیری کنند تا سیم کارت جدید یا همان 4G آن ها فعال شود.

هزینه ی تعویض سیم کارت ایرانسل و خرید سیم کارت 4G، در حال حاضر 11 هزار تومان است. در حال حاضر بیش از 170 شهر تحت پوشش خدمات  ۴G/LTE ایرانسل قرار دراند.

سیم کارت 4G رایتل را چگونه دریافت کنیم؟

و اما اپراتور سوم یا رایتل، سیم کارت های 3G خود را به گونه ایی طراحی کرده که به طور همزمان امکان دسترسی به نسل چهارم را هم دارند.

بدین ترتیب مشترکان رایتل می توانند تنها با داشتن دستگاهی که سیم کارت 4G را پشتیبانی کند و با حضور در مناطقی که تحت پوشش اینترنت نسل 4  رایتل می باشد، با استفاده از همان سیم کارت خود و تنها با اعمال تغییرایی در گوشی خود می توانند از اینترنت 4G استفاده کنند. در حال حاضر رایتل در بیش از 20 شهر پوشش 4G داراد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3.7
sigmaمجموع آرا: 11

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 594
تعداد کل آرا: 3995
تعداد کل بازدیدها: 650137


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)