راسپوتین کیست | پیشگویی های راسپوتین کدامند

راسپوتین کیست | پیشگویی های راسپوتین کدامند

در دنیا پیشگوهای معروفی وجود داشته اند، که یکی از آنها گریگوری راسپوتین می باشد، راسپوتین یک راهب ماجراجو و سیاستمدار روسی بود، که در دربار نیکلای دوم آخرین تزار روس، به پیشگویی می پرداخت و تاثیر زیادی بر وی و همسرش داشت. راسپوتین در مورد اتفاقات مختلف پیشگویی کرده است.

آخرین امپراطور روس، نزدیکترین دوست خانوادگی نیکولای دوم (آخرین تزار روس) راسپوتین می باشد، که با پیشگویی های خود دنیا را شگفت زده کرد. اما واقعا راسپوتین چه کسی بود؟ به چه دلیل یک فرد بی سواد و فقیر، برای طبقه حاکم روسیه بسیار مهم و معتبر بود.

در مورد مرگ راسپوتین شایعات بسیاری وجود دارد و حتی معماهای عجیبی هم شکل گرفته است. به همین دلیل برخی وی را انسان مقدس و برخی دیگر شیطان و ابلیس خطاب می کنند.

اما در مورد راسپوتین یک حقیقت مشخص وجود دارد و آن این است که، وی پیشگوی دقیقی بوده است. وی نه تنها در مورد مرگ خود، پیشگویی دقیقی کرده است و حتی در مورد خطرات، بیماری ها و جنگ هایی که دنیا را در بر می گیرد، هم پیشگویی هایی دارد. که در ادامه چند مورد از پیشگویی های راسپوتین را تقدیم شما می کنیم.

1- پیشگویی مرگ خود:

راسپوتین مرگ خود را به دو صورت پیشگویی کرده است. در یک مورد گفته به وسیله روستائیان به قتل خواهد رسید و در مورد دوم، اینکه از سوی اشراف کاخ به قتل خواهد رسید. تقریبا می توان گفت که پیشگوی دوم به حقیقت پیوسته است. برای کشتن وی، به غذایش سم ریخته شد و وی را به قتل رسانند و جسدش را در رودخانه عرق کردند.

2- جنگ جهانی دوم:

راسپوتین در مورد جنگ خونینی که در دنیا کرسنگی و وحشت ایجاد خواهد کرد، هم پیشگویی کرده بود. وی برای تصویر این جنگ گفته: "انسان ها به صورت انبوه کشته خواهند شد، برای دفن آنها انسانی پیدا نخواهد شد. هر کسی در خون زندگی می کند".

3- نابودی جانداران:

راسپوتین همچنین سال ها قبل بلایا و خطراتی که سلاح های هسته ای به وجود خواهد آورد، را پیشگویی کرده بود. وی گفته است: "جانداران منفجر شده و از بین می روند، از زخم های آنها خون سمی جاری خواهد شد و آنها در زمین و هوا پاشیده خواهند شد."

4- انسان های بدون قلب:

راسپوتین در دست نوشته های خود در مورد کلونینگ یا شبیه سازی (Cloning) هم پیشگویی های کرده است. وی از ربات هایی که به شکل انسان و بدون قلب و احساس ساخته می شوند، خبر داده است. در حال حاضر دانشمندان فکر می کنند که، می نوانند نوزادانی را به وجود آورند که طبق خواست والدین دارای ظاهر زیبا و جذاب باشند و نیز از بیماری های ارثی به دور باشند.

5- پایان دنیا:

آخرالزمان راسپوتین با جنگ جهانی سوم در ارتباط است. بر اساس پیشگویی های وی، خورشید سطح زمین را خواهد سوزاند، رودها خشک خواهد شد، جانداران نابود خواهند شد، لاکن تاریخ دقیق این اتفاق را راسپوتین مشخص نکرده است.

6- دنیا برعکس خواهد چرخید:

حتما وحشتناکترین پیشگویی راسپوتین این می باشد: "روزی می آید خوشید در سه روز محور می شود، انسان ها را سرما و تاریکی در بر خواهد گرفت. هر کس منتظر مرگ خود است و مرگ مانند رهایی خواهد بود. همه جا را غم و اندوه خواهد گرفت. در ماه دسامبر تابستان و در ماه ژوئن زمستان خواهد بود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4.5
sigmaمجموع آرا: 6

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
راسپوتین کیست | پیشگویی های راسپوتین کدامند
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4.5
sigmaمجموع آرا: 6


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)