راز و رمز های موجود در انگشتان انسان چیست؟

راز و رمز های موجود در انگشتان انسان چیست؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/16

اندام های بدن می توانند اطلاعات زیادی در مورد انسان ها و شخصیت ها به ما بدهند، با دقت در هر یک از انام های بدن می توان پی به برخی از ویژگی ها و خصوصیت صاحب آن اندام پی برد. از این رو، به اعتقاد برخی از روانشناسان، با دقت در اندازه و طول انگشتان در زنان و مردان می توان ویژگی ها و تیپ شخصیتی آنها را تشخیص داد. اگر می خواهید بدانید که چگونه می تواند از روی انگشت افراد را شناخت پس این مطلب را به دقت مطالعه کنید.

 انگشتانتان می تواند در مورد شما خیلی چیزها را بگوید، انگشت اشاره و انگشت حلقه (نامزدی) خود را در دست راست و یا چپ (فرقی ندارد) از محلی که کف دست شروع می شود با خط کش اندازه بگیرید. این می تواند علائم و نشانه های مخصوص به شما را نشان دهد، اگر انگشت اشاره شما از انگشت حلقه شما بلندتر باشد، شما به احتمال زیاد از جنس مردانه و خصوصیات مردانه دارید.

تشخیص ویژگی مردان از روی انگشتان:

بر اساس اندازه گیری انگشتان، می توان از بیماری، اضافه وزن، و سایر بیماری ها و مشکلات آگاه شد. اگر در یک مرد انگشت، حلقه از انگشت اشاره بلندتر باشد، در این شخص می توان گفت که ریسک ابتلا به بیماری سرطان پروستات زیاد است. این افراد به زنان توجه و علاقه زیادی نشان می دهند، در این گونه افراد ریسک مصرف و تمایل به خوردن مشروبات الکلی زیاد می باشد.

این گونه افراد خیلی بیشتر روحیه تهاجمی دارند، و روحیه شان با ورزش کردن بسیار سازگار است. از طرف دیگر اگر مردی انگشت، اشاره اش، از انگشت حلقه بلندتر باشد می توان گفت که در این گونه از مردان اسپرم ضعیف می باشد. بیماری قلبی، و ریسک ابتلا چاقی زیاد است. اما در این گونه افراد ریسک ابتلا به بیماری سرطان پروستات بسیار کم می باشد. از بازی های کامپیوتری خیلی کم استفاده می کنند، و خیلی بیشتر به افسردگی دچار می شوند، و بیشتر به اسکیزوفرنی مبتلا می شوند.

این تیپ از افراد از عهده آزمون ها و امتحانات به راحتی بر می ایند، و معمولا با یک زن ارتباط دارند.

تشخیص خصوصیات زنان از روی انگشتان دست:

اگر در یک زن انگشت حلقه از انگشت اشاره بلندتر باشد، در این زنان ریسک مبتلا شدن به مصرف مشوربات الکلی بیشتر می باشد. این زنان رابطه خوبی با ورزش دارند، و دست خط شان شبیه مردان است. اما اگر در یک زن، انگشت اشاره، از انگشت حلقه بلند تر باشد، این زن می تواند فرزندان زیادی به دنیا بیاورد، در این زنان، حس بویایی، و بینایی بسیار قوی می باشد. زنانی که به این گونه از انگشتان صاحب می باشند، با یک مرد دارای رابطه هستند.

بر اساس گفته های متخصصان بلندی و کوتاهی انگشت در انسان رابطه محدودی با هورمون های فرد دارد اما بر همین اساس، بلند و کوتاه بودن انگشت در انسان با تستوسترون و استروژن ارتباط دارد، که در 13 هفتگی حاملگی خود را نشان می دهد. این حقیقت از دید علمی هم اثبات شده است. و تنها در انسان نیستد بلکه در همه پستانداران مشاهده می شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 2999
تعداد کل بازدیدها: 276388

نظرات کاربران

*
B
باجالان ( 2017-12-07 12:09:23 )
عالی است تشکر