راز زیبایی و تناسب اندام زنان ژاپنی چیست؟ آیا می دانید چرا زنان ژاپنی جوان و زیبا هستند؟

راز زیبایی و تناسب اندام زنان ژاپنی چیست؟ آیا می دانید چرا زنان ژاپنی جوان و زیبا هستند؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/08/21

حتما در تلویزیون و یا مجلات تصاویر زنان ژاپنی را دیده اید و یا با سفر به این کشور، با زنانی برخورده کرده اید که با وجود داشتن سن زیاد، ولی ظاهر و چهره جوانی دارند، با مشاده چنین زنانی، بارها شده که از خود بپرسید، راز زیبایی و جوانی زنان ژاپنی چیست؟ چطور زنان سلامتی و زیبایی خود را حفظ می کنند؟ شاید با خواند این یادداشت به راز جوانی و زیبایی زنان ژاپنی پی ببرید.

برخی افراد ظاهر جوان و اندامی زیبا و لاغر دارند. زنان ژاپنی جزو همان دسته افرادی هستند که از اندام زیبا و صورت جوان برخوردارند. یکی از دلایل اصلی این موفقیت را می توان در سبک زندگی و نوع غذاهای سالمی که آن ها انتخاب می کنند، جست‌وجو کرد. زنان 30 ساله ژاپنی مانند زنان 18 ساله دیده می شوند، دلیل جوان ماندن زنان ژاپنی مربوط به تغذیه آنها می باشد.

غذایی های ژاپنی از کالری زیادی برخوردار نیستند، چرا که این غذاها اساسا از محصولات دریایی می باشند، ژاپنی ها ماهی، جلبک دریایی، مریم گلی، سویا، میوه و چای سبز زیاد مصرف می کنند.

راز زیبایی و تناسب اندام زنان ژاپنی چیست؟ آیا می دانید چرا زنان ژاپنی جوان و زیبا هستند؟

برای ژاپنی ها تازه بودن میوه و میوه فصل بودن یکی از شرط های اصلی در انتخاب و مصرف میوه می باشد، خوردن غذاهای آماده و فست فود در ژاپن بسیار کم و نادر می باشد، ژاپنی ها در فصل زمستان گوشت، ماهی و غذاهای آبکی مختلف (شوربا) می خورند و در فصل تابستان هم غذای های آبی خنک کننده، محصولات دریایی و از سالادها در مقدار زیاد استفاده می کنند.

غذاهایی ژاپنی معمولا کم روغن هستند و بیشتر بخار پز می باشند، به همین دلیل غذاها همه ترکیبات خودشان را حفظ می کنند، ژاپنی ها در اکثر وعده های غذایی هم به جای آب معمولی از آب مقطر استفاده می کنند.

غذا خوردن ژاپنی ها مانند یک مراسم ویژه محسوب می شود، آنها در موقع غذا خوردن با آرامش و در ظرف های کوچک غذا می خورند، غذا خوردن با آرامش و صبر موجب می شود که آنها غذا را تکه تکه کنند و لقمه های کوچک بردارند. در نتیجه هضم غذا راحت و آسان شود، ژاپنی ها برای هر وعده غذایی از بشقاب های متفاوت استفاده می کنند.

ژاپنی ها به جای خوردن نان از برنج بی نمک پخته شده استفاده می کنند که بدون روغن هم می باشد، آنها به وعده صبحانه اهمیت زیادی می دهند و در صبحانه ماهی، املت، آبگوشت، جلبعک دریایی و یا چای سبز استفاده می کنند.

ژاپنی ها از شیرینی جات به شکل محدود استفاده می کنند، به همین دلیل در ژاپن تنوع شیرینی ها بسیار محدود است، که در همین تنوع کم هم، شیرینی ها کم روغن و کم شکر هستند.

ژاپنی ها بستنی هایی که از آرد برنج درست شده اند را بیشتر مواقع به جای شیرینی مصرف می کنند.

پس حال دانستید که راز زیبایی و جوانی زنان ژاپنی در تغذیه سالم آنها نهفته است، پس بیاید در تغذیه و غذای خود دقت کنیم و از خوردن غذاهای چرب، شیرین و ... بپرهیزیم. تا شاید همانند ژاپنی ها از سلامتی و زیبایی خود حفاظت نمائیم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 60
تعداد کل آرا: 2999
تعداد کل بازدیدها: 277014

نظرات کاربران

*