راز زیبایی زنان کره ای | چگونه پوست زنان کره ای شفاف و روشن است ؟

راز زیبایی زنان کره ای | چگونه پوست زنان کره ای شفاف و روشن است ؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/02/21

زنان کره ای جزو زیباترین زنان جهان هستند که با کشف اعمال و رازهای زیبایی آنها میتوانید شما هم همانند آنها باشید. این مساله جنبه ای جهانی دارد ، بخصوص پوست شفاف و روشن زنان کره ای خود نشان دهنده درستی این راز دارد .

شرایط آب و هوایی می تواند عامل تاثیر گزاری روی زیبایی زنان داشته باشد که این فرض با توجه به هر اقلیمی متفاوت است. زنان کره ای برای زیباییشان راز و رمزهایی دارند که می تواند برای شما نیز تاثیر گزار باشد. ما این رازهای زیبایی زنان کره ای را برای شما فاش می کنیم.

شیر؟!

یکی از مواردی که زنان کره ای برای زیبایی خود استفاده می کنند استفاده از شیر، برای پاک کردن صورت خود است ، آنها معتقدند هستند شیر به نرم شدن و لطیف بودن پوست کمک می کند. زنان کره ای برای این کار مقداری شیر کم چرب یا پرچرب را در کاسه ای می ریزند و سپس با کمک پنبه روی صورت خود می مالند .  بعد از گذشت 15 تا 20 دقیقه صبرکردن ، شیر روی صورت خشک  می شود و بعد آن را آب می کشند و سپس با کرم مرطوب کننده ان را چرب می کنند.

چگونه میتوان همانند زنان کره ای پوستی درخشان و بدون لک داشت؟

مراقبت از پوست بخش مهمی از سبک زندگی مردم کره جنوبی جدا از سن و جنسیت آنها به شمار می رود. کودکان کره ای از اوایل زندگی خود استفاده از کرم ضدآفتاب رو یاد گرفته و ترک نمی کنند.زنان کره ای برای روشن شدن پوست شان مرتب لایه برداری می کنند و هرگز از خانه بدون استفاده از مرطوب کننده مناسب بیرون نمی روند.

آنهایک دغدغه دیگر نیز دارند و آن هم استفاده مداوم از مرطوب کننده در طول روز برای جلوگیری از رطوبت صورت است . اگر می خواهید شما هم پوست روشن و شفاف و بدون نقص داشته باشید، تمام مراحل زیر را هر روز انجام دهید و مطمئن باشید جزو افرادی خواهید بود که پوست روشن و شفافی خواهید داشت.

پاکسازی پوست

برای این کار ابتدا باید پوست خود را از هرگونه جرم و آلودگی تمیز کنید .زنان کره ای از پاک کننده های روغنی استفاده می کنند، زیرا قدرت پاک کنندگی این مواد بسیار بالاست. البته روغن های پاک کننده خود حاوی آنزیم و ویتامین B نیز هستند که برای تمیز کردن صورت از آلودگی ،  کرم های آرایشی و ضد آفتاب بسیار مناسب و مفید است.

دوباره پاکسازی

ممکن است بار اولی که شما پاکسازی را انجام می دهید موفق به پاکسازی کامل پوست تان از کرم های مرطوب کننده و ضد آفتاب نشوید، بنابراین یک بار دیگر صورت تان را تمیز کنید اما این بار از پاک کننده های حاوی آب استفاده کنید. این روشی است که زنان کره ای ها به کار می برند. پوست پس از این که کاملا تمیز شد ، هرآنچه که شما بر روی آن می زنید را به راحتی جذب خواهد کرد.

لایه برداری

لایه برداری، کاری است که در کشورهای خارجی چندان مورد استفاده نمی باشد اما در روش های مراقبت از پوست به سبک زنان کره ای بسیار مهم است. لایه برداری می تواند سلول های مرده پوست را برداشته و دیگر سلول های پوست فعال خواهند شد و سپس مواد ترمیم کننده پوست بهتر در منافذ نفوذ خواهند کرد.

اسانس

شاید مرموزترین بخش مراقبت پوست برای زنان کره ای استفاده از اسانس است. این اسانس، تونر و یا مرطوب کننده نیست اما پوست را به خوبی آبرسانی می کند. اسانس های مورد استفاده زنان کره ای ،معمولا با استفاده از فرمول های بسیار ساده تهیه می شود. این اسانس ها معمولا نوعی مایع مغذی هستند که با استفاده از یک اسپری روی صورت و گردن زده می شوند که با استفاده از این روش پوست شما شفاف تر و روشن تر می شود . 

تونر پوست

گر چه زنان ما تونر را به عنوان یکی از محصولات مراقبت از پوست نمی دانند ، اما استفاده از ان برای زنان کره ای بسیار مهم است. این محصول به حفظ تعادل پوست و PH آن کمک کرده و برای پوست، مواد مرطوب کننده فراهم می کند و آن را صاف و نرم می کند. استفاده از تونر با کیفیت باعث می شود فرآیند پاکسازی پوست و صاف کردن آن را به خوبی انجام شود.

تقویت کننده ها

تزریق ها، سرم ها و هر تقویت کننده دیگری که فرمولاسیون مناسبی برای درمان پوست های خاص باشد، چیزی است که زنان  کره ای به آن توجه بسیاری نشان می دهند. این نوع درمان  معمولا جلوی مشکلات پوست های خاص را می گیرند. 

راز زیبایی زنان کره ای | چگونه پوست زنان کره ای شفاف و روشن است ؟

بازنویسی از الو دکتر

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.1
مجموع آرا: 7

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 3
تعداد کل نظرات : 1
تعداد کل آرا: 24
تعداد کل بازدیدها: 1083

نظرات کاربران

*