رازهای اخلاقی رهبر کره شمالی از زبان هم کلاسی هایش | خلقیات متفاوت کیم جونگ اون

رازهای اخلاقی رهبر کره شمالی از زبان هم کلاسی هایش | خلقیات متفاوت کیم جونگ اون
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/26

کیم جونگ اون رهبر کره شمالی که در چند سال اخیر یکی از خبرسازترین رهبران دنیا بوده است یکی از جوانترین رهبران جهان است. خصوصیات شخصیتی وی که دیکتاتور مآبانه است کشورش را به سمتی سوق داده است که در دنیا منزوی است. اما آیا کیم از کودکی اینگونه بوده است؟ در اینجا در مورد شخصیت کودکی کیم جونگ اون رهبر کره شمالی از زبان همکلاسی های قدیمش می پردازیم.

همکلاسی های سابق کیم جونگ اون تلاش می کنند که خاطرات خود را از یک "دوست خوب" که عاشق بسکتبال بوده با دیکتاتور کره شمالی تطبیق دهند.

طبق گفته های دوستانش که او زمانی که در حال تحصیل در مدرسه دولتی آلمانی در نزدیکی برن، سوئیس بود. رئیس مدرسه سوئد از وی به خوبی یاد می کند و احساس خوبی از شوخ طبعی وی در ذهنش دارد و به یلاد می آورد که وی یک مجموعه قابل توجه از کتونی های نایک داشت.

رازهای اخلاقی رهبر کره شمالی از زبان هم کلاسی هایش | خلقیات متفاوت کیم جونگ اونجوآن Micaelo، که در حال حاضر به عنوان آشپز در یک رستوران در برن کار می کند در مورد کیم می گوید:" او یک دوست خوب بود". "ما با هم سرگرم بودیم. او آدم خوبی بود. بسیاری از بچه ها او را دوست داشتند. من امروز زندگی اش را نمی دانم. تمام چیزی که من از او می دانم همان پسری بود که در مدرسه می شناختم." "او بسکتبال را دوست داشت. ما خیلی با هم بازی کردیم من می خواهم به او بگویم، اگر وقت کردی، لطفا دوباره با من تماس بگیر تا بتوانیم همدیگر را ببینیم. "

رازهای اخلاقی رهبر کره شمالی از زبان هم کلاسی هایش | خلقیات متفاوت کیم جونگ اوندنیس رادمن تولدت مبارک کیم جونگ اون را در تاریخ 8 ژانویه می خواند - 8 ژانویه بسیاری بر این باورند که روز تولد رهبر کره شمالی است. در مدرسه او را  "پاک اون"  "Pak Un" می نامیدند و او را به عنوان پسر کارمند سفارت کره شمالی می شناختند. این دیکتاتور کره شمالی بسیار علاقه مند به شیکاگو بولز بود و با وجود اینکه فقط 5  فوت و 6 اینچ قد داشت و اضافه وزن، به شدت مشتاق بسکتبال بوده و بازیکن خوبی نیز به شمار می رفت.

رازهای اخلاقی رهبر کره شمالی از زبان هم کلاسی هایش | خلقیات متفاوت کیم جونگ اونمارکو ایمچف، یکی دیگر از همکلاسی های سابقش، به وب سایت خبری ام اس ان گفت: "او خنده دار بود." "او همیشه برای خندیدن پایه بود. او همچنین از باختن متنفر بود و برد برایش بسیار مهم به نظر می رسید. "
همکلاسی های دیگر کیم جونگ اون نیز تایید کردند که او حس شوخ طبعی داشت و با همه دانش اموزان، حتی دانش آموزانی که از کشورهای دیگر بودند نیز ارتباط خوبی با وی داشتند." "سیاست یک تابو در مدرسه بود ... ما در مورد فوتبال بحث می کردین نه در مورد سیاست."

رازهای اخلاقی رهبر کره شمالی از زبان هم کلاسی هایش | خلقیات متفاوت کیم جونگ اونبادیگارد سابق پدر کیم جونگ اون یعنی کیم جونگ ایل، گفت که یک دوران کودکی منحصر به فرد و جدا از بقیه افراد این پسر را "استرسی" و "بسیار وحشتناک" نموده است. لی Young-guk به ABC News گفت: "او فردی مضطرب است  و هیچ وقت با هم سن و سالان خود بازی نکرده است. "تنها بزرگسالانی بودند که با وی تحصیل کرده و با او بازی کرده اند." آقای لی، که مدت 11 سال یکی از محافظان بزرگ کیم بود، گفت: «شخصیت او مانند یک بمب منفجر شده است. وقتی عصبانی می شود، بدون توجه به عواقبش عمل می کند."

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 521
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 359
تعداد کل بازدیدها: 159581

نظرات کاربران

*