رابطه عرق سرد و حمله قلبی | چگونه متوجه حمله قلبی شویم | عر ق سرد کردن شدید نشانه چیست

رابطه عرق سرد و حمله قلبی | چگونه متوجه حمله قلبی شویم |  عر ق سرد کردن شدید نشانه چیست
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/09/28

رابطه عرق سرد و حمله قلبی ؟ در این مطلب ما در مورد نشانه های حمله قبلی به  شما توضیح می دهیم یکی از این نشانه ها حمله  قبلی  عرق کردن شدید است که امروز به  بررسی این موضوع می پردازیم .


چگونه متوجه حمله قلبی شویم


حمله قبلی یکی از بیشترین علت های مرگ در بین افراد است  متخصصان هواره بر علایم  حملات قبلی نظیر درد قفسه سینه و تنگی نفس و عرق سرد و غیره تاکید دارند اما تحقیق جدید محققان دانشگاه ایلینوی نشان می دهد که حملات قلبی  در مراحل اولیه با یک علامت یعنی عر ق کردن سرد شدید قابل تشخیص است  پمپاژ خون در بدن در زمان ضعیف شدن قلب بسیار دشوار می شود  از اینرو بدن برای انتقال خون از انرژی بیشتری  استفاده می کند از این رو از گذشت مدتی بدن برای برگشت به حالت  قبل بیش از حد معمول عرق می کند. 


علایم متداول حمله قبلی شامل درد قفسه سینه درد ناحیه شانه و کتف و احساس ناراحتی در فک و گردن است زنگ خطر زمانی به صدا در آید که بدن ناگهان شروع به عرق کردن شدید کند .

رابطه عرق سرد و حمله قلبی | چگونه متوجه حمله قلبی شویم |  عر ق سرد کردن شدید نشانه چیست

عر ق سرد کردن شدید نشانه چیست

عرق کردن شبانه هم نشانه  شایع حمله قلبی هستند اما برخی زنان  ممکن است آن را باعلامت یائسگی اشتباه بگیرند حمل قلبی زمانی رخ می دهد که  منبع خون به قلب به ناگاه مسدود می شود این شرط با توقف پمپاژ خون به سراسر بدن موجب سکته  قلبی می شود.
 افراد سیگاری و دیابتی  و مبتلا به فشار خون بالا وافراد دارای اضافه وزن  در معرض بالاترین  ریسک بیماری قلبی قرار دارند ورزش منظم و حفظ وزن سالم به کاهش ریسک حمله قلبی کشنده کمک می کند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 212
تعداد کل نظرات : 6
تعداد کل آرا: 105
تعداد کل بازدیدها: 58582

نظرات کاربران

*