رابطه بازی های کامپیوتری بر نیاز و رابطه جنسی مردان | رابطه جنسی گیمرها چگونه است

رابطه بازی های کامپیوتری بر نیاز و رابطه جنسی مردان | رابطه جنسی گیمرها چگونه است

گیمرها، همانطور که شناخته می شوند و در ذهن برخی از ما وجود دارد بازنده هایی نیستند که در زیرزمین و به همراه والدینشان زندگی می کنند و کل عمرشان را در دخمه ها گذرانده باشند بلکه افرادی از انواع مختلف اقشار جامعه هستند که لذت بردن را در گرو سرگرمی و بازی می دانند و انرژی خود را صرف بازی های ویدئویی می کنند.

با توجه به این الگوی رفتاری این باور در ذهن ما تلقی می شودکه گیمرها از لحاط روابط جنسی کمتر از ایده آل بوده و به لحاظ جنسی ضعیف تر از انسان های عادی هستند. کسانی که دائما خود را در فضای بازی می بینند نمی توانند یک زندگی جنسی سالم و مثبت داشته باشند، درست است؟

در این مقاله بدین موضوع می پردازیم که آیا گیمرها زندگی جنسی مناسبی دارند؟ آیا یک گیمر و معتاد به بازی های ویدئویی می تواند یک زندگی زناشویی نرمالی داشته باشد؟

تحقیقات که در اوایل سال جاری منتشر شد، سلامت جنسی گیمرهای مرد را بررسی کرد. همانطور که محققان ( سانسون و گروه همکاران در سال 2017 ) در یادداشت کنونی اشاره می کنند: "استفاده از بازی های ویدئویی با پیشرفت های عملکرد های شناختی همراه است، بازی های کامپیوتری باعث بهبود در زمینه های فکری خاص با توجه به انواع بازی های مختلف، مانند استفاده از حافظه، سرعت پردازش و توابع اجرایی خواهد بود. این "آموزش مغز" به نظر می رسد تاثیرات مثبت و در برخی موارد از چاقی مفرط جلوگیری نموده و یک شیوه و سبک زندگی درست را ایجاد می کند. "

علاوه بر این محققان می خواستند که سلامت جنسی گیمرها را نیز بررسی کنند. در مطالعه حاضر، آنها از طریق دو پرسشنامه تحقیقاتی علمی، ابزار تشخیص انزال زودرس (PEDT) و شاخص بین المللی عملکرد نابجا (IIEF-15) را به صورت آنلاین انجام دادند. محققان همچنین از مردان (18 تا 50 ساله) خواسته اند تا اطلاعات بیشتری در مورد شیوه زندگی و عادات زندگی خود و همچنین عادات بازی آنها ارائه دهند.

در مجموع، 599 مرد برای تکمیل نظرسنجی به این دو پرسشنامه پاسخ دادند، اما 199 نفر از این مردان در طول چهار هفته گذشته هیچگونه رابطه جنسی نداشتند، بنابراین محققان داده های این افراد را بررسی نکردند. در مجموع دانشمندان داده ها را از 396 نفر از پاسخ دهندگان بررسی کردند و آنها را به دو گروه تقسیم کردند: گیمر (که حداقل 1 ساعت در روز در حال بازی کردن بازی های ویدئویی) و غیر گیمر(که به طور متوسط ​​کمتر از یک ساعت در روز در حال بازی کردن بازی های ویدئویی بودند).

در مقایسه این دو گروه مشخص شد که گیمرها نسبت به غیر گیمرها کمتر علاقه مند به روابط جنسی بوده و علاقه کمتری به جنس مخالف دارند میل جنسی آنها به میزان قابل توجهی کمتر بود. با این حال، زمانی که آنها رابطه جنسی داشتند، گیمرها کمتر از انزال زودرس رنج می بردند.

گیمرها احتمالا انزال زودرس کمتری نسبت به غیر گیمرها داشته اما میل جنسی کمتری دارند

این موضوع خبر بسیار خوبی است و بر اساس این گزارش تحقیقاتی نشان داده می شود. این پرسشنامه ها گزارش می دهند که گیمرها نسبت به همتایان خود که غیر گیمر هستند انزال زودرس کمتری دارند.

حال چه چیزی رخ می دهد که میل جنسی گیمرها کمتر از غیر گیمرها گزارش شده است؟ در هر حال، اکثر مردم ممکن است بگویند: "کاهش و از دست دادن میل جنسی چیزی بد است."

اما به یاد داشته باشید، ما فقط در مورد مردان صحبت می کنیم ... به نظر می رسد مردان معمولا دارای میل جنسی بیشتری نسبت به زنان هستند (هرچند ممکن است فقط به دلیل اینکه مردان بیشتر در مورد نیاز جنسی خود نسبت به زنان در بسیاری از روابط هستند). بنابراین ممکن است با داشتن سطح کمی از میل جنسی آنچنان نیز چیز بدی نباشد. مردان آنقدر قوای جنسی دارند که حتی کاهش آن نیز نمی تواند آن تب و تاب را از آنان گرفته و با این وجود از زنان بیشتر هستند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 9
تعداد کل آرا: 108
تعداد کل بازدیدها: 35617
رابطه بازی های کامپیوتری بر نیاز و رابطه جنسی مردان | رابطه جنسی گیمرها چگونه است
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)