دکتر طناز بحری کیست؟ دختر نخبه ای که بعد از سال ها تحصیل به کشور برگشت

دکتر طناز بحری کیست؟ دختر نخبه ای که بعد از سال ها تحصیل به کشور برگشت

بسیاری از نخبه های ایرانی که در خارج از کشور هستند هیچ علاقه ای به بازگشت به کشورشان ندارند و فکر می کنند اینجا با محدودیت هایی همراه خواهند بود که مانع از پیشرفت هایشان خواهد بود. اما می دانیم که موضوع تنها علم نیست وآن ها به بهانه یادگیری علم کشور و مردم و خانواده خود را رها می کنند. اما این همه نخبه ها اینگونه نبوده و در میان آن ها نیز استثنائای یافت می شود که خانم دکتر طناز بحری نیز از آن دسته است؟ چند وقت پیش نیز یک دختر ایرانی که در کشور بلند بزگر شده و تحصیل نموده است سخنانی را در شبکه های اجتماعی ایراد کرد که مورد توجه همگان قرار گرفت.

دکتر طناز بحری کیست؟ دختر نخبه ای که بعد از سال ها تحصیل به کشور برگشت


زمانیکه دکتر طناز بحری این نخبه ایرانی وارد کشورمان شد نیز بازتابی گسترده در رسانه های داخلی داشت. دکتر طناز بحری می‌گوید هلند برای پزشک شدنش یک میلیون یورو خرج کرده است اما این خواسته قلبی خود او بود که تمام امکانات رفاهی در هلند را رها کند و به ایران بازگردد. یعنی اینکه این خانم دکتر و نخبه ایرانی از همان دسته انسان هایی است که خیلی چیزها را در کنار چند مورد ساده می نگرد.
دکتر طناز بحری در حالی از ایران سخن می گوید که هیج تجربه ای تاکنون در مورد ایران نداشته است. وی برای کشور ایران به عنوان کشتی نوحی یاد می کند که اگر هر کسی سوار آن شود موفق شده و هر کس از ان دوری گزیند این کشتی نوح را از کف داده است.
حالا با گذشت یک سال از این حرف‌ها، این جوان خوش آتیه روز گذشته در دیدار نخبگان با رهبر انقلاب حضور داشت. انتشار عکسی از وی در دیدار روز گذشته موجب شد تا عکس و فیلم ورود وی به ایران و صحبت هایش در خصوص ایران بازنشر شود.
در ادامه فیلم سخنان دکتر طناز بحری را می بینید. سخنان تامل برانگیز دختر ایرانی که در هلند به مدارج بالای دانشگاهی رسیده است در مورد ایران.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4.6
sigmaمجموع آرا: 17

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 53
تعداد کل نظرات : 1
تعداد کل آرا: 54
تعداد کل بازدیدها: 5601


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)