دوربین 3 گانه وان پلاس 7 پرو تایید شد

دوربین 3 گانه وان پلاس 7 پرو تایید شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی :

سیستم دوربین سه گانه برای OnePlus 7 Pro تایید شده است. OnePlus در حال آماده سازی برای معرفی گوشی هوشمند گل سرسبد جدید خود در آینده نزدیک است. همانطور که همیشه، این نشان می دهد بیت و قطعات اطلاعات در مورد دستگاه های آینده برای ساخت hype. صدای جیر جیری اخیر شرکت تایید کرده است که این گوشی در سیستم عقب یک سیستم دوربین سهبعدی قرار دارد، چیزی که در حال حاضر کاملا شبیه به پرچمداران و حتی دستگاه های متوسط ​​می باشد.

آنچه که مشخصا مهم است نوع دوربین هایی است که این تنظیم را تشکیل می دهند. صدای جیر جیر دارای Yeshtag # OnePlus7Pro است که نشان می دهد که این تنظیم دوربین تنها ممکن است به مدل حق بیمه شرکت محدود شود و همچنین دارای نمایشگر جدید و پشتیبانی 5G خواهد بود.مشخصات دوربین در این لحظه مشخص نیست، اما می توانم بگویم که این گزینه شامل یک استاندارد، تله و گزینه فوق العاده ای است. همچنین ممکن است حداقل یکی از این دوربینها یک سنسور عمق باشد. این فرمول است که بسیاری از تولید کنندگان گوشی های هوشمند برای چند سال گذشته درخواست کرده اند.

جزئیات فنی تنها در تاریخ 4 ماه مه تایید می شود، در حالی که OnePlus در نهایت آخرین گوشی های جدید خود را معرفی می کند. بله، در سال جاری دو نفر از آنها وجود خواهند داشت، زیرا OnePlus 7 گزینه ای ارزان تر با توجه به دستگاه های قبلی شرکت است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 197
تعداد کل بازدیدها: 134539

نظرات کاربران

*