دوربین های کنون EOS R در سال 2019 متوقف خواهند شد

دوربین های کنون EOS R  در سال 2019 متوقف خواهند شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/01/05

در اوایل امسال، کانن EOS RP را راه اندازی کرد، نسخه ارزان تر از مدل EOS R بدون آینه. متاسفانه اگر شما امیدوار بودید که دوربین های EOS R را در سال جاری ببینید، شانس خوبی وجود دارد که امسال شاهد چیزی جدید نخواهیم بود. این بر اساس یک گزارش از شایعات کانن که منابع آنها به آنها گفتند که هیچ جسمی جدید EOS R که در سال جاری عرضه خواهد شد، وجود نخواهد داشت.

با این حال این بدان معنا نیست که هیچ اعلامیه جدیدی وجود نخواهد داشت. براساس این انتشار، آنها ادعا می کنند که امکان دارد که کانن ممکن است یک دوربین جدید را در سال آینده اعلام کند و این ممکن است به زودی در اوایل سال 2020 عرضه شود، اما این فقط حدس و گمان است، بنابراین آن را با دانه نمک برای اکنون.

گزارش شده است که کانن می تواند دوربین های بدون انعکاس بیشتر در آثار داشته باشد. یکی از این دوربین های شگفت انگیز، یک مدل EOS R بالا پایان است که توانایی Canon را برای پوشش تمام عکاسان با بودجه های مختلف (EOS R بیشتر از یک رنجر متوسط ​​است، در حالی که EOS RP در سطح ورودی است مدل).

اکنون آن را با یک نمک نمک بریزید اما باید صبر کنیم و ببینیم آیا این شرکت در سال جاری دوربین های جدید را راه اندازی خواهد کرد یا خیر.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 498
تعداد کل بازدیدها: 253970

نظرات کاربران

*