ده فعالیت رایگان که می توانید آخر هفته ها با خانواده تان انجام دهید

ده فعالیت رایگان که می توانید آخر هفته ها با خانواده تان انجام دهید

وقت گذراندن با خانواده می تواند یک موهبت باشد.منطورم این است، من عاشق افراد خانواده ام هستم. اما زمانیکه بچه های من شروع به سرود خواندن میکنند که می خواهند به پارک تفریحی بروند که میدانم یک کیف پر از پول نقد نیاز دارد، این به نوعی باعث وحشت من می شود. نکته این است که گذراندن وقت با خانواده نباید خیلی هزینه بر باشد. در حقیقت، گذراندن زمان با خانواده پاداشی است که بدون پرداخت هیچ هزینه ای انجام می شود. ما برخی از فعالیت های رایگان را بررسی می کنیم و برای یک آخر هفته عالی آماده می شویم.

1. معمار داخلی  شوید

به این معنی که، می توانید بالش ها، پتوو صندلی ( چتر هم کمک میکند)، داخل خانه را جمع کنید  و اتاق خانه تان را به یک غار جادویی مناسب برای خواندن کتاب ها، داستان سرایی و محل غذاخوری تبدیل کنید.

  1. برخی از فعالیت های یوگارا انجام دهید

من عاشق یوگا هستم، اما کلاس های  مخصوص بچه ها ارزان نیستند. یکی از فعالیت های مورد علاقه من در روزهای بارانی کمی ورزش کردن و انجام فعالیت های یوگا مخصوص کودکان در یوتیوب با فرزندانم است . هر ویدئو فعالیت های متفاوت را بیان میکند و کودکان را وادار به فکر کردن وحرکت می کند و آن ها را درگیر فعالیتی که باید انجام دهند می کند.

  1. 3. به پیاده روی بروید

پیاده روی می تواند فعالیت بسیار مناسبی برای خانواده ها باشد و اکثر مسیرهای پیاده روی نیز رایگان هستند. هیچ کوهی در نزدیکی تان وجود ندارد؟ خانواده خود را برای کشف کوه های جدید  به چالش بکشید.

  1.  برای سفرهای کوچک برنامه بریزید

سفرهای یکروزه خارج از شهر هم گزینه خوبی برای تمدد اعصاب و تجدید قواست. این سفرها باید از نظر مسافت کاملا کوتاه و از نظر کیفیت تفریح، جذاب و عالی باشد.

  1. لباس مخصوص شنا را بپوشید

اگر نزدیک ساحل زندگی می کنید قطعا به ساحل بروید. همچنین می توانید ببینید که آیا استخر شهری یا یک دریاچه یا رودخانه ای که برخی روزها رایگان باشد در نزدیکی تان وجود دارد یانه! در غیر این صورت، یک استخر مخصوص بچه در حیاط بسازید و شروع  کنید به آب تنی.

  1. یک شب فیلم ببینید

در تابستان، بسیاری از پارک ها، شب ها دیدن فیلم را به طوررایگان ارائه میدهند، بنابراین روزنامه محلی تان را چک کنید.اگر نه، یک شب مخصوص فیلم در خانه داشته باشید. نیازی نیست که پولی برای سینما بپردازید وقتی که می توانید خودتان در خانه ذرت را بو دهید و با بچه ها بروی تخت تان زیر لحاف بخوابید. اگر فیلمی جدیدی که شما از آن لذت می برید هنوز منتشر نشده، سعی کنید یک فیلم قدیمی اما خوب را انتخاب کنید مانند فیلم برادران مارکس یا فیلم موزیکال قدیمی.

  1. به پیکنیک بروید

همه عاشق پیکنیک هستند، اما سعی کنید آن را با انتخاب یک تم هیجان انگیز تر کنید. آیا بچه های شما کارتون” “Peppa Pig را دوست دارند؟ ماسک های کاغذی درست کنید، کیک گلی  و غذای مورد علاقه  Peppa یعنی اسپاگتی را درست کنید. بله درسته که شما باید مواد غذایی رابخرید اما خب تمام خدمات هم کاملا رایگان نیستند.

  1. به جامعه بازگردید

داوطلب شدن در یک سازمان محلی بهترین راه برای وقت گذراندن و تعهد به عنوان یک خانواده است. از آماده کردن وعده غدایی تا آبیاری درختان یا پر کردن کیف های مدرسه  برای بچه های بی سرپناه، در آخر روز احساس خیلی خوبی خواهید داشت بدانید که خانواده تان هم دوست دارند که به دیگران کمک  کنند.

  1. با دوستان خانوادگی تان قرار ملاقات بگذارید

یکی از بهترین روش ها برای سپری کردن آخر هفته، بودن در کنار دوستان تان است. به ویژه اگر خوش شانس هستید و دوستان تان بچه دارند. نیازی نیست که خیال باف باشید، به معنای واقعی کلمه شما به چیزی غیر از خودتان نیاز ندارید. گرچه، شما می توانید والیبال بازی کنید یا با بالن های آب بازی کنید، این بازی ها به شما آسیبی وارد نمی کنند.

  1. محیط اطراف تان را خلوت کنید

اگر هر چیز غیر ضروری در اطراف حیاط خانه تان دارید( ما می دانیم که قطعا دارید) همه آن ها را روی هم جمع کنید، بیرون ببرید و می بینید که حتی می توانید راحت تر راه بروید و بدوید. با خانواده تان وارد این چالش شوید که چه کسی می توانید وسایل اضافی را به قیمت بیشتری بفروشد و اگر از فروش آن ها پولی بدست آوردید، برای بستنی خوردن به بیرون بروید.

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 148
تعداد کل نظرات : 24
تعداد کل آرا: 1218
تعداد کل بازدیدها: 122719
ده فعالیت رایگان که می توانید آخر هفته ها با خانواده تان انجام دهید
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)