در زمستان چه رنگ هایی بپوشیم | چه رنگ هایی را در زمستان ست کنیم

در زمستان چه رنگ هایی بپوشیم | چه رنگ هایی را در زمستان ست کنیم
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/13

زمانی که به سمت فصل سرما میرسیم به دنبال همان لباس ها و رنگ های قدیمی خود می رویم. اما می توانیم با کمی ذوق به خرج دادن از  رنگ های متنوع و شادتر استفاده نموده و تا می توانیم از  زمستان امسال اذت ببریم. ست کردن رنک لباس  نه تنها یک هنر بلکه جذابترین کاری  است که می توانید برای خود انجام دهید. روزهایی که شیک تر هستید هم اعتماد به نفس بالاتر و هم ذوق بیشتری دارید. در این مقاله رنگ هایی را که می توان در زمستان با هم ست نمود را در اختیار شما قرار میدهیم.

رنگ لباس باید با رنگ پوست و مو متناسب باشد. البته سلیقه شخصی نیز مطرح است، اما معمولاً هر کس رنگی را می پسندد که به او بیشتر می آید. تجربه نشان می دهد که برای مو سرخ ها با صورت های کک و مکی رنگ های بژ و سبز که با های لایت های طلائی طبیعی آنها هماهنگی دارد متناسب تر است.
برای پوست های گندمگون و زیتونی با موهای قهوه ای تیره، رنگ های قرمز تیره و آلبالوئی جالب است. مو بلوندهائی که پوست خیلی روشنی دارند از رنگ های بژ و آبی می توانند بهترین نتیجه را بگیرند. کسانی که موهای قهوه ای روشن یا خاکستری دارند از رنگ های آبی می توانند استفاده کنند و اگر پوست رنگ پریده ای دارند مخلوط سفید و آبی برایشان رنگ مناسبی می سازد.رنگ سیاه
وقتی لباس سیاه می پوشید توجه داشته باشید که رنگ سیاه روی چهره اثر می گذارد. این رنگ اندام را باریکتر نشان می دهد. پس اگر لاغر هستید، از این رنگ چشم بپوشید.

در زمستان چه رنگ هایی بپوشیم | چه رنگ هایی را در زمستان ست کنیمرنگ های خنثی
رنگ های خنثی، رنگ هایی هستند که با آنها تقریبا هر رنگی ست می شود و به عنوان یک رنگ غالب می توانید از ان ها در ست نمودن لباس های خود استفاده نمایید. رنگ های خنثی می توانند سفید، خاکستری، کرم، شیری و ... باشد. اگر رنگ مانتو خود را خنثی انتخاب کنید به عنوان تم اصلی خود هر رنگی را می توانید با آن ست کنید و از آن لذت ببرید.

در زمستان چه رنگ هایی بپوشیم | چه رنگ هایی را در زمستان ست کنیمرنگ سفید
سفید رنگی است که معمولاً به همه کس می آید، به شرط اینکه خالص باشد. اگر رنگ دیگری (هر قدر کم) به آن اضافه شده باشد، تأثیرش به کلی از بین می رود مثلاً سفید مایل به نباتی یا شیری و یا عاجی هر کدام با رنگ پوستی متناسب است، در حالی که سفید خالص با همه نوع پوست هماهنگی دارد.

در زمستان چه رنگ هایی بپوشیم | چه رنگ هایی را در زمستان ست کنیم

در زمستان چه رنگ هایی بپوشیم | چه رنگ هایی را در زمستان ست کنیم

 

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 722
تعداد کل نظرات : 21
تعداد کل آرا: 461
تعداد کل بازدیدها: 225433

نظرات کاربران

*