در بدنمان روح چه کسی زندگی می کند | آیا خواب هایتان تکرار می شود | حوادث را از قبل می بینید

در بدنمان روح چه کسی زندگی می کند | آیا خواب هایتان تکرار می شود | حوادث را از قبل می بینید
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/28

بر اساس دین بودایی انسان موجودی است که با مرگ دوباره در جسم دیگر متولد می شود، و به حیات خود ادامه می داد، تا به کمال برسد، به این مساله تناسخ می گویند، که البته در دین مبین اسلام و سایر ادیان ابراهیمی این نظر مورد قبول نیست و انسان پس از مرگ در برزخ منتظر روز رستاخیر می باشد. با این حال، در این مقاله صرف جهت آشنایی مطلبی در مورد دین بودایی و تناسخ تقدیم شما می کنیم.

در دین بودایی عمر انسان، بخشی از یک زندگی بی پایان است. یعنی برخی از انسان، تنها یک شخص نیستند، بلکه حمل کننده نوبتی سیل انرژی می باشند. وقتی انسان از دنیا کوچ می کند، سیل انرژی روح وی را به جسم یک نوزاد تازه به دنیا آمده، منتقل می کند و روح در کالبد آن جسمی به زندگی ادامه می دهد. این یعنی تناسخ که به معنی یا تولد مجدد پس از مرگ می باشد. اما اگر می خواهید، بدانید قبل از شما، روحتان مربوط به چه کسی بوده، می توانید، به علائم و نشانه های زیر توجه داشته باشید.

1- دیدن خواب های تکرار شوند:

ذهن می تواند خواب ها را چندین بار تکرار کند. گاهی احساس می کنید، که انکار در یک گوشه ایستاده اید و حوادث را از کنار دارید، مشاهده می کنید. این خواب ها نشان از روحی می دهد که در چندین جسم زندگی کرده است.

2- دیده شدن بزرگتر از سن:

اگر شما این فکر را در مورد خودتان دارید، که قلبتان پیر می باشد، می توان گفت که روح شما قبل از شما در جسم دیگری بوده است.

3- داشتن قوه شهود قوی:

بسیاری از مواقع حوادثی که هنوز رخ نداده اند، را از قبل پیش بینی می کنید، افراد دیگر به خاطر این ویژگی از شما مشاوره و راهنمایی می گیرند. می توان گفت که، بیش از طول عمرتان زندگی کرده اید و حوادث و انسان های مختلف را می شناسید.

4- انسان این دنیا نیستید:

خیلی از مواقع خودتان را در این دنیا تنها احساس می کنید، برای اینکه غم های خود را با دیگران شریک شوید، انسانی را پیدا نمی کنید، بودایی ها اعتقاد دارند، این نشان می دهد، روح به جسمی که قبل از جسم شما در آن زندگی می کرده، احساس دلتنگی دارد.

5- تمایل به معنویت:

خودتان را با خدا نزدیکتر از دیگران احساس می کنید، در زمان عبادت، دعاهایی را که بر زبان می آورید، به شما نزدیکتر از زندگی واقعی می باشد. حتی اگر به دور دست ها سفر کنید، باور دارید که خدایی مراقب شما است. این هم نشان می دهد که روح شما با آفریدگار انس قدیمی دارد. می تواند گفت که سیل انرژی در شما خیلی زیاد است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 4

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 84
تعداد کل آرا: 3170
تعداد کل بازدیدها: 543944

نظرات کاربران

*