چگانه، فرصتی طلایی برای انتقال دانش و کسب درآمد پویا...|

درباره ی چگانه

دربارهٔ چگانه
ما در چگانه به دنبال تهیهٔ محتوایی تخصصی، بی‌نقص، بدیع و به‌روز در حوزه‌های مختلف هستیم تا بتوانیم به نیاز جامعهٔ فارسی زبان در خصوص چگونگی، چرایی و چیستی پدیده‌ها پاسخ گفته باشیم. در همین راستا، در این وبسایت سعی شده که با ایجاد فضای برندسازی شخصی به متخصصان هر حوزه، امکان نشر دانش و تجربهٔ خود داده شود اما به جهت این که تولید محتوای فاخر توسط نویسندگان این وبسایت بدون اجر نماند، قابلیتی در این وبسایت تعریف شده است تا بهای مادی و معنوی محتوای تهیه شده توسط نویسندگان، پرداخته شود. بهای مادی تهیهٔ محتوا در چگانه از طریق قابلیت نرم‌افزاری که به تولید متن و عملکرد محتوا از حیث سئو (میزان بازدید، نظر و رای) پرداخت مالی انجام می‌شود، جبران می شود. مدیران چگانه معتقدند که توجه مخاطبان وب به محتوای تهیه شده توسط نویسندگان نیز اجر معنوی است که این نویسندگان دریافت می‌کنند.

خط‌مشی وب سایت چگانه
- چگانه سعی دارد که محتوای خود را با توجه به اصول سئو ارائه دهد تا جستجوگران موتورهای جستجو بهتر بتوانند به نتیجه مطلوب خود برسند.
- چگانه سعی دارد که محتوایی آموزشی که به پرسش ها و نیازهای عموم مردم پاسخ می دهد تهیه کرده و منتشر کند.
- چگانه سعی دارد که محتوایی فاخر و بدیع ارائه دهد، لذا از باز نشر محتوای تهیه شده در دیگر وبسایت‌ها خودداری کنید.
- چگانه سعی دارد که محتوای آموزشی یا براساس دانش و تجربه شخصی نویسندگان و یا براساس گردآوری مطالب از سراسر وب تهیه نماید. بنابراین محتواهای تهیه شده در چگانه از منابع معتبر در هر حوزه ای گرفته شده است.