دایناسور آفلاین کروم اسباب بازی شد

دایناسور آفلاین کروم اسباب بازی شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/20

ما مطمئن هستیم که بسیاری از شما در گذشته از صفحه "آفلاین" در مرورگر Google Chrome برخورد کرده اید. این اتفاق می افتد زمانی که شما به اینترنت متصل نیستید و در حال تلاش برای بارگذاری وب سایت هستید. طلسم زیبا که نشان دهنده این صفحه آفلاین است، یک دایناسور پیکسل است که در آن کاربران می توانند یک بازی پنهانی را اجرا کنند که یک دونده بی پایان است که هدف آن جلوگیری از ورود به گیاهان کاکتوس است.

اگر فکر کردید که دایناسور زیبا بود، ممکن است علاقه مند به یادگیری باشید که گوزن زاده به دیناسور به "زندگی" آورده است. این به شکل یک اسباب بازی است که کاربران می توانند Pixelated T-Rex و cacti را همراه با پس زمینه تصویری از صفحه آفلاین کروم خریداری کنند. بدیهی است که در اینجا هیچ بازی وجود ندارد، اما هی، اگر شما مایل به پریدن از روی گیاهان دایناسور هستید، ما قضاوت نمی کنیم.

مجموعه دایناسورها در 24 دلار قیمت دارد که خیلی بد نیست و از تاریخ 11 مارس 2019 به فروش خواهد رسید. "ما این مجموعه را برای گوگل برای جشن ده سال از مرورگر کروم طراحی کردیم! اگر در هنگام استفاده از Chrome اینترنت را از دست داده اید، ممکن است شما به پکتیکا پیکسل های ماقبل تاریخ کریستال داینو را معرفی کرد. قبلا فقط در داخل شرکت موجود است، ما بعضی از مجموعه ها را به زودی در دسترس عموم قرار خواهیم داد! "

ما مطمئن نیستیم که این یک مورد فروش محدود باشد، اما اگر مایل باشید این خطر را نداشته باشید، تقویم خود را برای فردا علامت بزنید، اگر می خواهید آن را خریداری کنید و آن را روی میزتان نمایش دهید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 498
تعداد کل بازدیدها: 253970

نظرات کاربران

*