دانلود استوری اینستاگرام در اندروید | دانلود story save | دانلود استوری لایو اینستاگرام | دانلود استوری اینستاگرام

دانلود استوری اینستاگرام در اندروید | دانلود story save | دانلود استوری لایو اینستاگرام | دانلود استوری اینستاگرام
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/03

در حال حاضر یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های موجود در بازار که با تصاویر مرتبط است اینستاگرام است. همانطور که می دانید این برنامه دائما در حال بروز رسانی و آپدیت آپشن ها و ویژگی های خود است. این نرم افزار یک ویژگی خاص به نام استوری لایو دارد. در مقاله زیر بدیم موضوع می پردازیم که چگونه می تواند استوری اینستاگرام را در اندروید دانلود کنیم و آیا برنامه ای وجود دارد که بتوانیم از طریق آن استوری لایو اینستاگرام را دانلود کنیم؟ با ما همراه شوید.

بدون شک، استوری لایو اینستاگرام Instagram Stories در حال حاضر یکی از محبوب ترین قابلیت هایی است که مانند استوری Snapchat (که اول از همه این شرکت آن را آغاز کرده است) طرفداران بسیاری در سرتاسر دنیا دارد. هر شخص می تواند به صورت زنده از خود تصویر یا فیلمی را گرفته و برای افرادی که می خواهد ارسال کنند و آن ها نیز می توانند به صورت آنلاین وضعیت دوست خود را مشاهده نمایند.
علاوه بر این، با توانایی آپلود عکس و فیلم های قدیمی تر، این قابلیت محبوب تر نیز شده است. بنابراین، اگر شما به دنبال این هستید که چگونه می توانید استوری لایو دوستتان را بر روی کامپیوتر با گوشی اندرویدی خود ذخیره نموده و عکس و فیلم استوری اینستاگرام را دانلود نمایید با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید.
برای دانلود و ذخیره استوری لایو اینستاگرام نیازی نیست که گوشی اندرویدی نازنین خود را روت نمایید. با شیوه زیر به راحتی می توانید استوری لایو اینستاگرام را دانلود کنید.

توجه: اگر کاربر یک حساب خصوصی داشته باشد، نمیتوانید حتی استوری های وی را مشاهده کنید، مگر اینکه وی درخواست شما را قبول کند.

دانلود استوری اینستاگرام در اندروید و چگونه استوری لایو اینستاگرام را در اندریود دانلود کنیمدانلود استوری اینستاگرام در اندروید | دانلود story save | دانلود استوری لایو اینستاگرام | دانلود استوری اینستاگرام

برای شروع ذخیره داستان های اینستاگرام، شما باید برنامه StorySaver را از فروشگاه Google Play دانلود کنید. هنگامی که آن را نصب کرده اید، به سادگی وارد حساب کاربری خود شوید و استوری را که می خواهید ذخیره کنید (همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است) انتخاب کنید. استوری اینستاگرام را به عنوان یک فایل JPG یا به عنوان یک فایل ویدئویی هنگام ضربه زدن بر روی گزینه ذخیره کنید.

 

دانلود برنامه StorySaver برای اندروید

دانلود برنامه StorySaver برای ios

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 26
تعداد کل آرا: 575
تعداد کل بازدیدها: 319069

نظرات کاربران

*