دانلود اتوماتیک زیرنویس فارسی فیلم و سریال

دانلود اتوماتیک زیرنویس فارسی فیلم و سریال
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/12/14

یکی از اصلی ترین مشکلات کاربران ایرانی به هنگام تماشای فیلم ها و سریال های خارجی، آن است که بتوانند زیرنویس فارسی آن ها را پیدا کنند. زیرنویس ها معمولاً در سایت هایی که خود ویدیو را از آنجا دانلود می کنیم، وجود دارند اما گاهی اوقات این زیرنویس ها یا خراب هستند یا آنکه نمی توان آن ها را دانلود کرد. اکنون در اینجا می خواهیم روشی را به شما معرفی کنیم که به کمک آن می توانید به صورت خودکار، زیرنویس فارسی فیلم ها و سریال ها را دانلود کنید.

اپلیکیشنی که این کار را ممکن می سازد، VLC Media Player نام دارد. این نرم افزار یکی از مشهورترین و محبوب ترین پلیرها در بین کاربران است و قدرت بسیار بالایی نیز در پخش انواع ویدیو و فایل صوتی دارد. اکنون می خواهیم از اپلیکیشن این پلیر بر روی گوشی، برای دانلود اتوماتیک زیرنویس فیلم ها و سریال ها استفاده کنیم.برای این کار، ابتدا به گوگل پلی استور یا سایر مارکت های اندرویدی رفته و آخرین نسخه ی VLC Media Player را دانلود و نصب کنید. پس از آنکه این اپلیکیشن به طور کامل نصب شد، مراحل زیر را دنبال کنید:

• بر روی آیکن منوی اصلی برنامه کلیک کرده و روی گزینه ی Settings کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات شوید.• سپس گزینه ی Interface را انتخاب کنید و در زیر بخش Subtitle، به دنبال گزینه ی Subtitle Download Language باشید و آن را فعال کنید.• سپس از میان لیست زبان ها، زبان پارسی یا Persian را انتخاب کنید تا VLC به طور اتوماتیک زیرنویس های آن زبان را دانلود کند.

از این پس، هنگامی که در حال تماشای یک ویدیو هستید، در کنار گزینه ی Play/Pause، بر روی دکمه ی زیرنویس یا Subtitle کلیک کنید و سپس گزینه Download Subtitle را انتخاب کنید.

پس از آن، در صورتی که زیرنویس مربوط به فیلم مورد نظر شما یافت شود، عملیات دانلود بلافاصله آغاز شده و زیرنویس نیز در زیر ویدیو نمایش داده می شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3.8
مجموع آرا: 5

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1
تعداد کل نظرات : 0
تعداد کل آرا: 3
تعداد کل بازدیدها: 1327

نظرات کاربران

*