خیانت مردان چه ویژگی هایی دارد | نشانه های خیانت مردان

خیانت مردان چه ویژگی هایی دارد | نشانه های خیانت مردان

آیا می توانید یک شوهر را که مستعد ابتلا به خیانت است را مشخص کنید؟ اگر او از همسرش ناراضی باشد و در زندگی شخصی خود مشکل داشته باشد خیانت خواهد کرد، درست است؟ اما این موضوع همیشه صدق نمی کند. براساس تحقیق و مطالعه دانشگاه راتگرز، 56 درصد از مردان ادعا می کنند که در ازدواجشان خوشحال هستند. آنها به شدت از زندگی متاهلی خود راضی هستند و به دنبال راهی برای خروج از این زندگی نیستند، اما هنوز هم دوست دارند با زنان خیانت کنند. در ادامه به بررسی پدیده خیانت و عوامل مهم وموثر آن می پردازیم.

 با وجود تمامی نشانه هایی که در مورد خیانت می دانید باید بگوییم که جنبه هایی از خیانت وجود دارد که بیشتر خانم ها از آن مطلع نیستند. در زیر به مواردی می پردازیم که در مورد خیانت باید بدانید چون می تواند نظر شما را در مورد خیانت تغییر دهد.

 

 

زنان تقریبا هم اندازه مردان خیانت می کنند و حتی موارد آن ها خطرناک تر از مردان است

مطالعات دانشگاه ایندیانا نشان می دهد که مردان و زنان تقریبا به اندازه هم خیانت می کنند. "Orlando متخصص و روانشان می گوید:" دلایل خیانت برای جنسیت مرد و زن متفاوت است اما هر دو به یک میزان تحت خیانت قرار می گیرند. " او توضیح می دهد زنان احتمال بیشتری برای رضایت احساسی دارند. اورلاندو می گوید: "تقلب آنلاین بدون هیچ گونه تماس فیزیکی، آسیب پذیر ترین نوع خیانت است." ا

یک همسر اغلب می داند شوهرش در حال خیانت است
دانشمندان معتقند خانم ها در اغلب موارد در مورد خیانت همسرشان مطمئن هستند اما چون می دانند مردشان قطعا این موضوع را انکار خواهد نمود آن را مطرح ننموده و منتظر فرصت مناسب برای بیان آن هستند.

خیانت می تواند زندگی را بازسازی کند

در بسیاری از موارد خیانت همیشه مورد بدی نیست و می تواند زندگی از دست رفته ای را که زن و مرد نسبت به هم سرد شده اند باز گردانده و آن را دوباره گرم کند. این مورد همیشه اتفاق نمی افتاد اما در بسیاری از موارد باعث شده حس حسادت زن شعله کشیده و برای نگه داشتن همسر خود تلاش کرده و خودش را در دل وی جا کند.

حتی پس از بازسازی ازدواج، شوهر ممکن است هنوز هم خیانت کند

متأسفانه، مردان همسرشان را دوست دارند و حتی می خواهند ازدواج خود را نجات دهند، اما در مورد خیانت نمی توانند آن را به طور کامل فراموش کنند" او ممکن است چیزهای زیادی را در مورد دیگر زن سرگرم کننده، مسئولیت های صفر، جنس، عجله و یا تعقیب دست به دست بگذارد، اما اغلب او اوضاع را در مورد خودش احساس می کند وقتی که او با او بود، که اگر بیشتر سعی در بازگشت به ازدواج او، می گوید: "اورلاندو. باز هم، بازی کردن به عنوان شما زمانی که رابطه جدید بود می تواند کمک کند.

خیانتکار می داند که او زنی را که دوست دارد، از بین می برد و خانواده اش را فدا می کند و حتی اعتبار خود را قربانی خواهد کرد

یک مرد با وجود اینکه می داند که ممکن است با خیانت خود تاثیر منفی بر روی همسر، خانواده و خود داشته باشد با این وجود همچنان به خیانت خود ادامه می دهد.

مرد خیانتکار همسر خود را دوست دارد

با وحود اینکه ممکن است مرد به همسر خود خیانت کند اما وی هنوز همسر خود را دوست دارد. بسیاری از مردان بعد از ماجرای خیانت خود نسبت به همس خود احساس گناه می کنند و از کرده خود پشیمان هستند و همچنین با وحود رابطه با یک خانم دیگر، همسر خود را عاشقانه دوست دارند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 9
تعداد کل آرا: 108
تعداد کل بازدیدها: 35617
خیانت مردان چه ویژگی هایی دارد | نشانه های خیانت مردان
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)