خواص پای مرغ برای پوست صورت | چگونه پوست جوان و شادابی داشته باشیم | مواد طبیعی برای شادابی پوست

خواص پای مرغ برای پوست صورت | چگونه پوست جوان و شادابی داشته باشیم | مواد طبیعی برای شادابی پوست
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/06/14

راهکارهای برای حفظ و شادابی و جوای پوست؟ در این مطلب ما راه کاری برای باز سازی پوست صورت خود بیان می کنیم تا شما از چین و چرو ک های خلاص شوید پس با ما همراه باشید .

متخصص تغدیه بالینی در این باره می گوید : برای جوانسازی پوست رسیدن کملاژن کافی به پوست حائز اهمیت است که افراد کلاژن طبیعی در بد ن توسط اسید آمینه ها ساخته می شود و خهرچه این کلاژن بیشتر باشد کیفیت پوست بهتر بوده و از طراوت بیشتری برخوردار است. مواد ژلاتین همچون ژله و پاستیل پیش سازهای مناسبی برای ساخت کلاژن هستند و همچنین مصرف آلوئه ورا به صورت تازه و شربت می تواند در این زمینه مفید باشد.

قلم گاو و گوسفند همچنین پای مرغ کلاژن بالای داشته و جهت حفظ شادابی و سلامت پوست مصرف آن بسیار مفید است همچنین مصرف میوه و سبیزجات تازه وجوان گندم و جودوی دوسر و سبوس جو و سبوس برنج برای جوانسازی پوست مفید است.

خواص پای مرغ برای پوست صورت | چگونه پوست جوان و شادابی داشته باشیم | مواد طبیعی برای شادابی پوست

سبزیجاتی که مایع لزجی همچون بامیه تولید می‌کنند، برای سلامت پوست مصرف آنها توصیه می‌شود. همچنین قرار دادن ماهی در وعده‌های غذایی هفتگی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.

نکته : کبد مهم ترین عضو تصفیه کننده بدن شماست که بیش از ۵۰۰ وظیفه دارد وظایفی از قبیل سوخت و ساز غذا و هورمون ها تصفیه سموم و مواد زائد تولید صفرا و بسیاری وظایف دیگر سلامت کبد برای سلامت پوست ضروری است. اگر کبدمان با سموم آلوده شود می تواند روی پوست مان به شکل آکنه و قرمزی و خشکی و و حتی اگزما یا روزاسی و نشان داده شود.
پروتئین ها پاتوژن ها و سمومی که در جریان سیستم گوارش و کبد قرار می گیرند معمولا به پوست فرستاده می شوند تا دفع شوند. این موضوع باعث می شود پوست دچار عوارضی مانند تغییر رنگ و اختلالات پوستی شود.گردآوری از سلامت نیوز و ریموژ

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 212
تعداد کل نظرات : 107
تعداد کل آرا: 220
تعداد کل بازدیدها: 211521

نظرات کاربران

*