خواص معجزه آسای شاه انگبین

خواص معجزه آسای شاه انگبین
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/02/09

شاه انگبین که به نام دیگر آن ژله رویال معروف است، شاه انگبین تازه زنبور عسل غلیط، غیر شفاف و به رنگ متمایل به زرد، یا خاکستری، بوی خاصی دارد و دارای مزه ترش می باشد. و سر شیر را به خاطر انسان می آورد. شاه انگبین یکی از با ارزش ترین مواد غذایی می باشد. شاه انگبین در سفره زنبورها و برای تغذیه زنبور مادر و یا همان زنبور ملکه توسط زنبورها کارگر که از طریق فک بالایی تولید می شود. شاه انگبین سموم موجود در بدن را دفع می کند.

بر اساس اطلاعات و گزارش ها، شاه انگبین زنبور، برای تغذیه نوزدان تازه از تخم بیرون آمده و همچنین تغذیه ملکه مادر در بین زنبورها می باشد. با تغذیه از شاه انگبین، هم زنبورهای کارگر و هم زنبور مادر از تخم بیرون می ایند. زنبورها برای اینکه از تخم، زنبور مادر به وجود آید، در خانه های ویژه تخم را قرار می دهند، و زنبورهای کارگر آن را با شاه انگبین پر می کنند، زنبور مادر تنها به این دلیل که از شاه انگبین مصرف کرده است، 5 روز زودتر در مقایسه با زنبورها کارگر از تخم بیرون می اید. و دو برابر آنها بزرگتر می باشد، و حدود 5 الی 6 سال هم زندگی می کنند، اما زنبورهای کارگر تنها سه روز از تغذیه با شاه انگبین استفاده می کنند، حدود 40 تا 45 روز هم عمر می کند، شاه انگبین سرشار از پروتئین و دیگر عناصر غذایی می باشد، و برای تغذیه نوزدان تازه به دنیا آمده زنبور لازم و ضروری است. و دارای خصوصیت قوی باکتریوستاتیک و ضد باکتری می باشد.

حتی در زمانی که شاه انگبین به حالت رقیق در امده است، یک آنتی بوتیک قوی می باشد. و دارای اسید کاربول می باشد.

مصرف شاه انگبین زنبور شادی در انسان به وجود می اورد. تونوس عضلات بدن را افزایش می دهد، قدرت بینایی، افزایش حافظه، اشتها، و متابولیسم بدن را تقویت می کند، مواد مضر در بدن، سموم، و نیز مواد سنگین را از بدن دفع می کند، حتی بر اساس تفکر تعدادی از دانشمندان، استفاده از محصولات زنبور برای زنانی که احتمال ناباروری دارند، بسیار مفید می باشد. و با مصرف آن می توانند نتیجه بهتری بدست اورند.

معالجه کامل و تمام با شاه انگبین زنبور، موجب تاثیر زیاد انتی بوتیک ها می شود، و برای اثر گذاری فوری دیگر داروها هم مفید است، شاه انگبین را می توانید یه شکل قرص، آمپول، شربت و پماد تهیه کرده و مصرف نماید.

شاه انگبین برای بیماری قند نوع دو، بیماری های پروستات، تنظیم شیر دهی در مادران که به کودکان خود شیر می دهند، حتی برای درمان بیماری های ژنتیکی استفاده گسترده می شود، در حال حاضر، ژاپن در تولید و استفاده و همچنین صادرات آن در دنیا مقام اول را دارد. در رتبه های بعدی آمریکا، استرالیا، و بعد از آن کشورهای اروپایی قرار دارند.

هر یک از ساکنان و شهروندان ژاپنی تحت نظر وزارت بهداشت به مقدار 50 الی 70 گرم عسل، و به مقدار 50 الی 100 گرم شاه انگبین به صورت منظم داده می شود که مصرف نمایند. به همین دلیل اصلا تصادفی نیست که، مردم کشور افتاب تابان به علت داشتن طولانی ترین عمر در میان مردم دنیا در جایگاه اول قرار دارند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 96
تعداد کل آرا: 3341
تعداد کل بازدیدها: 855921

نظرات کاربران

*