خطرات امواج وای فای کدامند؟ چگونه خود را از تاثیرات منفی امواج وای فای دور نگه داریم؟

خطرات امواج وای فای کدامند؟ چگونه خود را از تاثیرات منفی امواج وای فای دور نگه داریم؟

امروز استفاده از اینترنت وای فای به یکی از بخش های جدایی ناپذیر زندگی تبدیل شده است، معمولا بیشتر مردم در خانه های خود و یا در محل کار و ... از فای وای استفاده می کنند، در حالی که تحقیقات ثابت کرده است که وای فای برای سلامتی انسان مضر می باشد.

در دوره معاصر نمی توان خانه ای را بدون وای فای تصور کرد. از اینترنت نه تنها در خانه بلکه در محل کار، دانشگاه و مدارس، مراکز تجاری و ... به صورت گسترده استفاده می شود. از این رو، امواج وای فای شب و روز ما را احاطه کرده است. لذا سوال اصلی این است که تاثیرات امواج وای فای بر روی سلامتی انسان چه می باشد؟

بسیاری از دانشمندان وای فای را قاتل خطاب می کنند. چرا که، تحقیقات علمی ویژگی ها و خصوصیات امواج الکترومغناطیسی و تاثثرات منفی آن بر روی ارگانیسم بدن انسان را بررسی کرده اند و خطرات آن را آشکار نموده اند.

بر اساس نتایج تحقیقات، در نتیجه امواج وای فای، مقدار سلول های بدن تغییر می کند، از این رو فعالیت مغزی انسان تضعیف می شود، همچنین امواج وای فای مانع از رشد عقلی می گردد.

افرادی که با وای فای کار می کنند، برای کاهش تاثیرات منفی امواج وای فای باید تلاش کنند، تاثیرات منفی آن را کاهش دهند. ولی چگونه می توان تاثیرات منفی وای فای را از بین برد؟

1- برای کاهش تاثیرات منفی وای فای بهتر است در زمانی که از اینترنت استفاده نمی کنید آن را خاموش کنید، و نیز اگر کسی از اینترنت استفاده نمی کند، شب ها قبل از خواب وای فای را خاموش کنید و بعد بخوابید.

2- مودم وای فای را در آشپرخانه، اتاق خواب کودک و یا اتاق خواب قرار ندهید و اگر در این مکان ها است فورا محل آن را تغییر دهید. مودم وای فای را در محلی بگذارید که کمتر در آن حضور دارید.

3- برای محافظت از خود و فرزندانتان از تاثیرات منفی امواج وای فای بهتر است که شعاع امواج وای فای را در شبکه ی بی سیم کاهش دهید. زندگی پر تحرکی داشته باشد، در هوای آزاد و تمیز بیشتر وقت بگذرانید، به جای دنبال کردن اخبار از شبکه های اجتماعی سعی کنید زمان خود را به مطالعه و کتاب خواندن بگذارید.

4- سعی کنید خود و فرزندان خود را از حیطه محلی که دارای امواج الکترومغناطیسی وای فای می باشد دور کنید و در حد امکان در این مکان ها کمتر باشید، چرا که تغییراتی که امواج وای فای بر روی بدن انسان می گذارد، بعد از 30 سال خود را بروز می دهد. سردرد، بی خوابی، احساس خستگی، حواس پرتی و دیگر شرایطی ناخوشایند مانند این ها، می توان در اثر امواج وای فای به وجودی آید.

با دانستن مضرات و خطرات امواح وای فای بهتر است که استفاده از اینترنت وای فای را مدیریت کنیم و در زمانی که نیاز به اینترنت نداریم برای پر کردن وقت به وب گردی و گشتن در شبکه های اجتماعی نپردازیم و به جای آن ورزش و یا مطالعه کنیم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
خطرات امواج وای فای کدامند؟ چگونه خود را از تاثیرات منفی امواج وای فای دور نگه داریم؟
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)