خصوصیات و ویژگی های افراد ثروتمند | روش های ساده برای پولدار شدن فقرا

خصوصیات و ویژگی های افراد ثروتمند | روش های ساده برای پولدار شدن فقرا

افراد ثروتمند همگی دارای یکسری ویژگی های مشابه و شبیه به هم هستند، کسانی که با زحمت خود ثروتمند شدن و ثروت خود را از پدر به ارث نبرده اند، یکسری اخلاقیات و خصوصیاتی دارند که آنها را از سایر مردم جدا می کند و سبب تمایز آنها می شود.

تصادفی نیست که همه انسان های ثروتمند که از صفر شروع کرده اند، دارای شخصیت ها و خصوصیت شبیه به هم هستند. کسانی که با تلاش خود ثروت زیادی به دست آورده اند، افراد دارای شخصیت متفاوت می باشند. در تحقیقی که توماس جی جورلی (Tomas C.Corley) انجام داده، تلاش شده است ویژگی های و خصوصیات افراد ثروتمند بررسی شود. در این تحقیق به بررسی ویژگی های 177 فرد ثروتمند در طول 5 سال پرداخته شده است و خصوصیات اخلافی، ویژگی ها و شخصیت آنها مورد تحلیل قرار گرفته است. در این مقاله نتایج همین تحقیق را در اختیار شما می گذاریم. که می توان گفت راز افراد ثروتمند می باشد.

افراد ثروتمند هر روز، حداقل به مدت 15 دقیقه در مورد موضوعات مختلف فکر می کنند. برای افراد ثروتمند اولین کلید موفقیت، درک کردن و درست فهمیدن است.

استفاده از تجربیات افراد مختلف، سبب به دست آوردن خیلی بیشتر ثروت و برنامه ریزی برای زندگی در افراد ثروت مند می شود. افراد ثروتمند از انتقاد نمی ترسند، برای یادگیری چیزهای جدید، به افکار دیگران اهمیت می دهند. البته آنها به اندازه ای که ما فکر می کنیم، دارای جسارت نمی باشند، در افراد ثروتمند هم ترس وجود دارد، لاکن هر چقدر هم به آرامی و با احتیاط قدم بر دارند، این نکته را می دانند، که اگر ریسک نکنند نمی توانند ثروت بدست آورند. البته تلاش می کنند و احتمالات را محاسبه می نمایند تا مقدار اشتباهات خود را به حداقل ممکن برسانند.

افراد ثروتمند با کمک کرده به دیگران برای به دست آوردن موفقیتت، این حس را در خود به وجود می آورند که می توانند خودشان موفقیت های بیشتر و بزرگتری بدست آورند و اساسا به افرادی ماهری مانند خود کمک می کنند.

افراد ثروتمند عقیده دارند که، هر کس هر چه می گوید بگوید، آنها هیچ وقت از اهداف خود کوتاه نمی آیند و برای بدست آوردن نتیجه بهتر زیاد تلاش می کنند. داشتن اهداف بزرگ برای آنها یک سرگرمی می باشد. در رابطه با اهداف شان از اشتباه کردن نمی ترسند.

آنها مطالعه کتاب و خواندن روزنامه را دوست دارند، در طول روز حداقل نیم ساعت به مطالعه و خواندن اختصاص می دهند. تلاش می کنند، اطلاعات و علم زیادی بدست آورند. در اصل هم افرادی که در کارهای خود موفقیت های بزرگی به دست آورده اند، در بیوگرافی خود گفته اند، که از مطالعه زندگی نامه ها و کتاب های تاریخی لذت می برند.

76 درصد از افراد ثروتمند در طول روز حداقل نیم ساعت و گاهی بیشتر ورزش می کنند. قدم می زنند، به ورزش دو می پردازند، والیبال بازی می کنند و یا دیگر ورزش ها را انجام می دهند. چرا که آنها به این ضرب المثل سنتی که می گوید "مغز سالم در بدن سالم می باشد"، بسیار اهمیت می دهند.

اکثر افراد ثروتمند دارای کاراکتر و شخصیت مثبت می باشند، چرا که چون اهداف بلند مدت دارند، به آینده با خوش بینی نگاه می کنند. افراد ثروتمند معمولا بر احساسات و هیجانات خود کنترل دارند.

افراد ثروتمند دارای دوستان با هوش مانند خود هستند. چرا که آنها به دوستی با افرادی اولویت می دهند که آنها را با اهدافشان می رساند و از افراد منفی سعی می کنند، دوری کنند. دوست دارند با افراد شبیه به خود ارتباط داشته باشند.

به خاطر داشتن امکانات و ظاهر متفاوت تاثیرات زیادی بر روی اطرافیان می گذارند، رسم و رسومات لازم در زندگی اجتماعی را می دانند و هر زمانی شوخ طبع دیده می شوند.

یکی دیگر از تفاوت های افراد پولدار با دیگر افراد داشتن چند منبع مالی و درآمد مختلف می باشد. 65 درصد آنها قبل از اینکه درآمد چند میلیون دلاری داشته باشند، شروع به کار در چندین عرصه کرده اند.

50 درصد افراد ثروتمند صبح ها زود از خواب بیداری می شوند، حتی گاهی 3 ساعت قبل از شروع کار از خواب بیدار می شوند. به همین دلیل در روز کاری بسیار فعالی می باشند.

از اینکه از کسی چیزی بخواهند و چه کمکی را درخواست کنند، امتناع ندارند و از اینکه در خواستشان رد شود هم نمی ترسند، به دنبال خواسته های خود می روند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
خصوصیات و ویژگی های افراد ثروتمند | روش های ساده برای پولدار شدن فقرا
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)