حالت روح در تلگرام چیست و چگونه می توان دست کسانی که از این حالت استفاده میکنند را رو کرد؟

حالت روح در تلگرام چیست و چگونه می توان دست کسانی که از این حالت استفاده میکنند را  رو کرد؟
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1399/03/18

حالت روح در تلگرام اصطلاحی است برای اینکه بعد از خواندن پیام های دوستان خود ، تیک دوم پیام خورده نشده و در نتیجه دوستان شما از خوانده شدن پیامشان توسط شما مطلع نشوند. در حالت روح تلگرام شما می توانید به طور کامل در تلگرام فعالیت کنید بدون آنکه دیگران متوجه فعالیت شما شوند.

شما می توانید حالت روح را به وسیله ی نرم افزار هایی که بدین منظور تهیه شده اند  به راحتی انجام دهید ولی به این نکته دقت داشته باشید که اینگونه نرم افزار ها دارای ضریب امنیتی به نسبت پایین تری در مقایسه با مثلا پیام رسان تلگرام می باشند و برای اینکار ما در چگانه نرم افزار موبوگرام(Mobogram) و تلگرافTelegraph را معرفی می کنیم. 

نرم افزار موبوگرام چیست؟

حالت روح در تلگرام چیست و چگونه می توان دست کسانی که از این حالت استفاده میکنند را  رو کرد؟

نرم افزار موبوگرام یک نرم افزار غیر رسمی مشابه تلگرام است که دارای امکانات خاصی می باشد. این نرم افزار می تواند شما را آفلاین نشان دهد یعنی دوستان شما نتوانند فعالیت های شما در تلگرام را مشاهده کنند. همچنین قادر است مخاطبان و چت های شما را دسته بندی کند. همچنین قادر است یک پیام را به چند نفر یا گروه مختلف بفرستد. همه این امکانات در کنار امکانات رسمی تلگرام ، در این نرم افزار جای داده شده است.
هرچند که موبوگرام ادعا می کند از لحاظ امنیتی هیچ تفاوتی با تلگرام ندارد و از همان  سرورهای تلگرام استفاده می کند اما باز هم تاکید می کنیم که استفاده از این نرم افزار احتمال دارد مشکلات امنیتی برایتان بوجود آورد. 

نرم افزار تلگراف چیست؟

نرم افزار پیام رسان تلگراف نیز مدعی است از همان زیرساخت تلگرام استفاده می کند و هیچ مخاطره امنیتی ندارد. از ویژگی های مهم این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- پنهان کردن وضعیت آنلاین بودن شما به گونه ای که شما بتوانید آنلاین یا آفلاین بودن سایر دوستان خود را ببینید.
- امکان ارسال متون به صورت نقاشی
- امکان بازگشت به گروه های ترک شده
- نمایش لیستی از مخاطبین آنلاین
همچنین این نرم افزار از فونت زیبایی برای نمایش متون استفاده می کند.

بجای اینکه بخواهید کار مخفیانه انجام دهید بهتر است دست از شیطنت برداشته و اگر مایلید دست کسانی را که از این ویژگی یعنی حالت روح استفاده می کنند رو کنید در ادامه همراه من باشید.

روش اول : برای کسانی که شک دارید حالت روح را در تلگرام خود فعال کرده اند، کافي است موقع ارسال چت یک ويس ارسال کنيد، اگر نقطه کنار زمان ويس حذف شده بود ، يعني پيام شما توسط او مشاهده شده است. 

روش دوم : راه دوم اينکه يک کانال بسازید که فقط خودتون عضو آن باشيد سپس يک استيکر از کانال خود به مخاطب مورد نظر ارسال کنيد، اگر تعداد بازديد هاي استيکر 2 تا شد يعني پيام شما خوانده شده و اگر تعداد بازديد بر روی 1 باقي ماند بنابراین واقعا پيام شما را نديده است.

امیدواریم که این ترفند مورد توجه شما قرار گرفته باشد و در صورتی که با هرگونه مشکل در انجام مراحل بالا رو به رو شدید، در زیر همین مطلب با ما در میان بگذارید. باسپاس از توجه شما مخاطب خوب چگانه.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.4
مجموع آرا: 13

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 115
تعداد کل نظرات : 63
تعداد کل آرا: 795
تعداد کل بازدیدها: 177086

نظرات کاربران

*
M
محسن ( 2017-06-21 02:50:08 )
چقدر جالب
a
ahmad ( 2017-08-30 17:00:52 )
سلام   به نظر شما سایت هایی که نوشتن خرید فالوور اینستاگرام ایا واقعا ممکنه ؟ چطور میشه به یک سایت اعتماد کرد و پول پرداخت کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید