جیمز گان برای محافظان کهکشان 3 باز می گردد

جیمز گان برای محافظان کهکشان 3 باز می گردد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/12/25

سال گذشته، آینده محافظان مارول از حق رای دادن کهکشان در برخی از شک و تردید به عنوان مدیر سری، جیمز گان، توسط دیزنی بر روی برخی از توییت های توهین آمیز که او ساخته شده سال ها پیش اخراج شد. سومین قسط در حق رای دادن، پس از آن محفوظ مانده بود زیرا مارول به دنبال یک مدیر جدید برای فیلم بود.

با این حال به نظر می رسد که بزرگترین پیچ و تاب سال جاری (تا کنون)، گزارش از مهلتنویس نشان می دهد که گون در صندلی ریاست جمهوری است. با توجه به این گزارش، به نظر می رسد که گان چندین بار با آلن هورن، رئیس هیئت مدیره والت دیزنی استودیو ملاقات کرد، تا بتواند در مورد وضعیت صحبت کند، جایی که هورن در نهایت توسط عذرخواهی گن متقاعد شد و البته این روند را مجددا به عنوان مدیر فیلم بازگفتاند.

گان تا به حال تایید کرده است که این گزارش در پست در توییتر درست است که در آن او سپاسگزار خود را نسبت به همه کسانی که از او حمایت کرده است ابراز کرد. قبلا تمام بازیگران محافظان کهکشان تلاش کردند درخواست دیزنی را برای تغییر ذهن خود، با بازیگر دیو باتیتسا (که نقش Drax را بازی کند) که بیشترین صدای خواننده را داشت، حتی تهدید به خروج از فیلم را اگر گان دوباره احیا نشد.

در ضمن، گان نیز عاقبت به گروه خودکشی DC تبدیل خواهد شد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 23
تعداد کل آرا: 498
تعداد کل بازدیدها: 253927

نظرات کاربران

*