جزییات کراش جدید | کراش باندیکوت 2018 | کراش باندیکوت برای ps4

جزییات کراش جدید | کراش باندیکوت 2018 | کراش باندیکوت برای ps4
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/10/07

این روزها به نظر می رسد که برنامه کمپانی های بازی احیای franchises فرنچیزها ویا بازی های ویدئویی قدیمی است. برای مثال سری Crash Bandicoot سونی یکی از این بازی هاست که بسیاری از گیمرهای قدیمی با آن نوستالژی دارند. سال گذشته سری جدید کراش به نام Crash Bandicoot N Sane Trilogy به موفقیت های بزرگی رسید که ظاهرا کمپانی بازی سازی اکتیویشن Activision را به فکر انداخت که به دنبال نسخه های بعدی این بازی بوده و شرایط فروش جدیدش این کمپانی را به ادامه این راه ترغیب کرد.

Max Arguile، مدیر صدور گواهینامه GB Eye در آخرین شماره مجوز صدور اروپا (از طریق JustPushStart) اعلام کرده است که عنوان جدید Crash Bandicoot برای سال 2019 برنامه ریزی شده است، اما ماجرا تنها بدینجا ختم نمی شود و Activision همچنین دارای برنامه پنج ساله برای ساختن نسخه های جدید بازی بوده و احتمالا عناوین بیشتری منتشر خواهد شد.

Arguile گفته است: "بازی جدید کراش موفقیت بزرگی در بازار بازی برای مغازه ها پدید آورد که با هزینه بسیار کم بازاریابی بود. در سال آینده، بازی کراشس را به طور گسترده تر (برای دو کنسول نینتندو سوئیچ و کامپیوتر) عرضه نموده و در سال 2019 نسخه های جدیدتری از بازی عرضه خواهد شد. Activision یک برنامه پنج ساله برای این فرانچیز داشته و عناوین بسیار زیادی منتشر خواهد شد. "

از صحبت های وی به نظر می رسد که این فرد تائید نموده که بازی کراش جدید منحصر به پلت فرم PS4 نخواهد بود و همچنین به سوئیچ نینتندو نیز وارد خواهد شد. با این حال این بدان معناست که ممکن است یک عنوان برای Crash Bandicoot برای 2018 وجود نداشته باشد و به نظر میرسد طرفداران باید یک سال دیگر منتظر بمانند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 4.5
مجموع آرا: 2

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 116
تعداد کل بازدیدها: 49274

نظرات کاربران

*