جزییات فیلم لیگ عدالت جدید | آیا فیلم لیگ عدالت به کارگردانی دیگر داده خواهد شد

جزییات فیلم لیگ عدالت جدید | آیا فیلم لیگ عدالت به کارگردانی دیگر داده خواهد شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/01/10

کارگردان زک اسنایدر قرار بود فیلم سینمایی عدالت را در DCEU مستقر کند، و او برای مدتی حداقل تا زمانی که یک فاجعه خانوادگی رخ داد، جایی که او مجبور بود از کار متوقف شود. او در نهایت دستان خود را به جس وهون فرستاد که در آن بازخوانی های عظیم ساخته شد که نتیجه نهایی فیلم را تحت تاثیر قرار داد.

تعجب بسیاری داشت که اسنایدر موفق به رولینگ فیلم شد، آیا بهتر از وهستون بوده است؟ به طوری که شایعاتی مبنی بر وجود نسخه ای از فیلم "Snyder cut" وجود داشت که می توانست به ما نگاه کند که چه چیزی می توانست اسنایدر را در لیگ عدالت ببیند. همانطور که معلوم شد، شایعات درست بودند.

اسنایدر در جریان رویداد جمع آوری کمک مالی مدیران، با طرفداران صحبت کرد که در آن با توجه به یک ضبط کننده هوادار، مدیر تأیید کرد که اسنایدر ادعا می کند که قطع شده است و این کار انجام شده است. او همچنین ادعا می کند که "دسته ای از آنها" است، اما متأسفانه به نظر می رسد که آنها به طور کامل به وارنر برادران منتقل شوند.

اسنایدر همچنین به این نکته اشاره کرد که برش لیگ عدالت برای 214 دقیقه طول خواهد کشید و آن را کمی بیش از 3.5 ساعت می گذارد و آن را طولانی تر از Avengers آینده مارول: Endgame است که گفته می شود در ساعت فقط در 3 ساعت است. مشخص نیست که آیا وارنر برادران هرگز برش فیلم اسنایدر را آزاد نخواهد کرد یا خیر، اما این چیزی است که طرفداران بدون شک بسیار کنجکاو هستند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 42
تعداد کل نظرات : 2
تعداد کل آرا: 2
تعداد کل بازدیدها: 1096

نظرات کاربران

*