جزییات عرضه سونی 5 | تاریخ عرضه پلی استیشن 5 | ps5 چه زمانی عرضه خواهد شد

جزییات عرضه سونی 5 | تاریخ عرضه پلی استیشن 5 | ps5 چه زمانی عرضه خواهد شد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/07/27

PS5  تا 12 ماه آینده راه اندازی نخواهد شد. در هفته گذشته، سونی تأیید کرد که آنها بر روی  کنسول PlayStation نسل بعدی خود با نام PS5 کار می کنند اما معلوم نیست چه زمانی به بازار عرضه خواهد شد. اگر فکر کردید این به این معنی است که کنسول نزدیک به راه اندازی بود، دوباره فکر کنید زیرا به گفته روزنامه نگار والار خیابانی، Takashi Mochizuki، که به زودی اتفاق نخواهد افتاد.

براساس صدای جیر جیرش، او ادعا میکند که سونی در 12 ماه آینده هیچ نسل بعدی PlayStation را اجرا نخواهد کرد. این بدان معنی است که ما در ابتدا می توانیم PS5 را انتظار داشته باشیم که در اواخر آوریل یا مه 2020 باشد. این بیشتر یا کمتر در مقایسه با برخی تحلیلگران قبلا پیش بینی کرده بود که پیشنهاد می کنند کنسول تا سال 2021 راه اندازی نخواهد شد 2022

تا کنون سونی تایید کرده است که کنسول آینده پشتیبانی از گرافیک 8K و یک GPU سفارشی بر اساس سری Radeon Navi AMD همراه با پشتیبانی از ردیابی رادیویی. هرچند که در مورد گرافیک هیچ چیز وجود نخواهد داشت، زیرا سونی نیز پیشنهاد کرده است که پشتیبانی صوتی 3D عمیق همراه با یک SSD خواهد بود که سرعت بار بار را افزایش می دهد.

به نظر می رسد که این می تواند یک کنسول گران قیمت باشد که سونی آن را انکار نمیکند، اما همچنین اظهار داشت که قیمت آنها در پایان خواهد بود به بازیگران جذاب است. هیچ حرفی در مورد زمانی که ما شاید بیشتر درباره PS5 بدانیم، اما با E3 2019 که در چند ماه آینده اتفاق می افتد، امیدوارم جزئیات بیشتری در اختیار شما قرار بگیریم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 7
تعداد کل آرا: 55
تعداد کل بازدیدها: 34035

نظرات کاربران

*