جزییات انیمیشن devil may cry | زمان پخش کارتون دویل می کرای

جزییات انیمیشن devil may cry | زمان پخش کارتون دویل می کرای
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/08/26

ماه گذشته، تولید کننده سری انیمیشن کسلوانیا  در Netflix آدی شانکار در اینستا اعلام کرد  بر روی یک انیمیشن برگرفته از یک بازی ژاپنی کار می کند که برگرفته از "سری بازی های ویدئویی iconic " است تا آن را را به یک سریال انیمیشن تبدیل کند. این باعث شد که گمانه زنی ها مبنی بر این باشد که شانکار بر روی مجموعه انیمیشن متحرک افسانه ای Zelda کار می کند.

با این حال به نظر می رسد، این موضوع صحت آنچنانی نداشته و بر اساس یک گزارش از IGN اساسا تایید می کند که شانکار می خواهد انیمیشن سریالی از بازی  "devil may cry " بسازد. برای کسانی که وی نا آشناست باید بگوییم که شانکار یک فیلم ساز متبهر در زمینه انیمیشن های سریالی است که در کارنامه خود تجارب موفقی در مورد فیلم های کوتاه Venom مارول و مجازاتگر یا همان پانیشر داشته است ".

در مصاحبه ای با Jacki Jing از IGN، شانکار اعلام کرد که او حقوق خود را به Devil May Cry خود در تلاش برای جلوگیری از "jabronis در هالیوود" از پیچ زدن آن را به دست آورد. با این حال هیچ کلمه ای در مورد اینکه انتظار می رود که این مجموعه ها راه اندازی شوند و چه پلتفرمی در آن موجود باشد وجود ندارد.

عجیب است که کسلوانیا و Devil May Cry در یک  multiverse  وجود داشته باشند زیرا که آنها هر دو ساخته شده توسط شرکت های مختلفی هستند. در هر صورت ما باید منتظر جزئیات بیشتر برای سری، اما در عین حال طرفداران Devil May Cry احتمالا می توانند از این خبر خوشحال شوند

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 726
تعداد کل نظرات : 54
تعداد کل آرا: 941
تعداد کل بازدیدها: 765839

نظرات کاربران

*