جایگزین ایبوپروفن و ژلوفن | مضرات ژلوفن و ایبوپروفن | به جای ژلوفن چه بخوریم

جایگزین ایبوپروفن و ژلوفن | مضرات ژلوفن و ایبوپروفن | به جای ژلوفن چه بخوریم

قرص های مسکن مانند ژلوفن و ایبوپروفن در خانه همه ما ایرانی ها پیدا می شود. غیر ممکن است که تقاضای قرص های اشاره شده را بکنیم و شخص در خانه خود آن ها را نداشته باشد. یکی از عوامل این موضوع خود درمانی ما ایرانیها در موارد مختلف است. ما به محض اینکه جایی از بدنمان درد می گیرد از اولین و ساده ترین راه حل که همان قرص های مسکن است استفاده می کنیم. دانشمندان در بسیاری از موارد دارو هایی که جای داروهای اصلی را گرفته اند و به اصطلاح دارو نما هستند در برخی موارد درد را به طور کامل از بین می برند. بسیاری از شما نیز به این فکر کرده اید که چه جایگزینی برای ایبوپروفن و ژلوفن وجود دارد که گیاهی باشد و مضرات اژلوفن و ایبوپروفن چیست.

در این مقاله به شما مسکن هایی گیاهی را معرفی میکنیم که می توانید جایگزین ایبوپروفن و ژلوفن نموده و به جای ژلوفن بخورید. قبل از اینکه مسکن های گیاهی خود را معرفی کنیم بهتر است به شما بگوییم مصرف استامینوفن برای کسانی که مشکلات قلبی دارند و همچنین افراد مسن بهتر است.

مسکن گیاهی که می توانید به جای ژلوفن و ایبوپروفن بخورید

اسیدهای چرب امگا 3
اسید های چرب موجود در ماهی و غذاهای دریایی مانند میگو می تواند جایگزینی برای ژلوفن و ایبوپروفن باشد.
زردچوبه
زردچوبه را فراموش نکنید چون اگر در غذای خود کمی زردچوبه بریزید می توانید خود را از مصرف هرگونه مسکن بی نیاز کنید.
ورزش و حرکت فکر
خیلی مهم است که ورزش داشته باشید. ورزش هم جسم شا را جلا می دهد و هم روح شما را از حالت افسرده خارج می کند و می تواند تاثیر بسزایی در کاهش دردهای شما داشته باشد.

رژیم غذایی غنی از میوه ها و سبزیجات
سبزیجات و میوه ها نیز که به طور مرتب اگر در برنامه غذای شما باشد با اطمینان می گوییم که از دردهای خود رهایی پیدا خواهید نمود.


به جای خوردن ژلوفن و ایبوپروفن چه کنیم

مدیتیشن یا مراقبه
یک از ابزارهای خالی کردن ذهن از افکار طولانی مدت و منفی داشتن مراقبه است. فراموش نکنید که نماز خواندن تاثیر بسیار بیشتری نبت به میدیتیشن دارد پس با کمی خلوت کردن به صورت روزانه با خداوند خود می توانید مدیتیشن و مراقبه را تجربه کنید.

خواب کافی
بسیاری از ما زمانی که خواب کافی نداریم سر درد داشته و برای اینکه مشکل سر درد خود را حل کنیم سریعا از مسکن های ژلوفن و ایبوپروفن استفاده می کنیم. برای اینکه آن سر درد را نداشه باشم باید از نوشیدنی ها کافئین دار استفاده نمود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 9
تعداد کل آرا: 108
تعداد کل بازدیدها: 35617
جایگزین ایبوپروفن و ژلوفن | مضرات ژلوفن و ایبوپروفن | به جای ژلوفن چه بخوریم
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)